PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613341}
7,3 836
ocen
7,3 10 1 836
Condemned: Criminal Origins
powrót do forum gry Condemned: Criminal Origins

Recenzja

ocenił(a) grę na 4

http://hotellakeviewhorror.blogspot.com/2016/01/recenzja-condemned-criminal-orig ins-2006.html

ocenił(a) grę na 8
archiver42

Jakis zart z ta ocena chyba..

ocenił(a) grę na 4
lukas_172

Dlaczego? Szukam dobrych horrorów, a w C:CO praktycznie horroru brak.

ocenił(a) grę na 8
archiver42

bo to thriller

ocenił(a) grę na 4
lukas_172

Niestety nie ma takiego gatunku gier. Jeśli coś ma klimat thrilleru, wciągnięte zostaje do szerokiego worka z nazwą survival horror. A C:CO nawet jako thriller, w moim mniemaniu, dość szybko traci swój "uroczy" klimat.

lukas_172

Ocena jak najbardziej adekwatna do tej słabej gry.

ocenił(a) grę na 7
lukas_172

Ocenę trochę zaniżył, ale grze bardzo daleko do takich tytułów jak System Shock 2, Half Life 1 czy nawet
Resident evil 2 1998, Resident evil HD, Silent Hill, 1-3, Clive Barker's Undying, Alone in the dark - The New Nightmare,
Blair wicth - Rustin parrr, Black Mirror 2003, Penumbra - Czarna plaga, Amnesia - Mroczny obłęd,
Obcy izolacja, SOMA, Resident evil VII itp.

Te gry odświeżałem sobie i do dziś są kapitalne. Polecam Black Mesa (porządny remaster Half Life 1) oraz
System Shock 2 na kilkudziesięciu modach - https://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=6379

To już lepsze od Condemned: Criminal Origins z tego samego roku 2005 są
Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata, Still Life, oraz F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon

ocenił(a) grę na 8
returner

Inne gry, SS czy HL1 nic wspolnego z Condemned oprocz widoku nie ma.

Mi się bardziej Condemned od FEAR'a podobal chyba ;]
COC tez bylo zacne, w sumie te 3 tytuły dla mnei są rewelacyjne

ocenił(a) grę na 7
lukas_172

Ale zaatakowałeś użytkownika powyżej o wystawienie zbyt niskiej oceny, a on mógł równie dobrze
twoją osobę zaatakować o zawyżenie oceny, bo 9/10 to ocena blisko ideału,
a grze Condemned: Criminal Origins do ideału brakuje sporo :)

Gra oczywiście nie jest zła, bo ma atuty.

ocenił(a) grę na 8
returner

5/10 to najnizsza ocena jaka ta gra dostala od recenzentów (tylko jedna ocena 5/10)
https://www.metacritic.com/game/xbox-360/condemned-criminal-origins/critic-revie ws

Przewazaja głównie 8 i prawie 9 ;)

4/10 to wlasciwie chłam

ocenił(a) grę na 7
lukas_172

Czemu 4/10 chłam ? A co z ocenami 3, 2 lub 1. Skala ma 10 ocen.

Metacritic też ma wady. Zawyżają tam oceny nowym grom w recenzjach.
Zwłaszcza exom od Sony. Zresztą recenzje mają tą wadę, że ocena się nie zmieni,
a często po czasie wychodzi, że dana gra z wysokimi recenzjami wcale tak dobra nie była i ludzie przez lata już niżej oceniają lub na odwrót gra dość przeciętnymi recenzjami, a oceny ludzi przez lata pokazują, że jest lepsza niż wskazywali recenzenci.

Przeważnie upływ czasu pokazywał jak dobre są gry czy po takim czasie potrafiły się bronić i przyciągać ludzi po 15-25 latach, bo są rzeczywiście super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones