PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612394}
8,2 442
oceny
8,2 10 1 442
Command & Conquer: Generals Zero Hour
powrót do forum gry Command & Conquer: Generals Zero Hour

C&C Generals wraz z dodatkiem to najlepsza część C&C, a grałem we wszystkie. W tej części w jako jednej z niewielu kierujemy rzeczywistymi jednostkami typu. Hummer, F-22 Raptor, Mig-29, śmigłowce Mi , a nie jak np. w Red Alert 3 zmyślonymi jednostkami. Strony konfliktu jakie mamy do wyboru są również bardzo na czasie: USA (współcześnie rzadko która wojna odbywa się bez ich udziału), Chiny (ogromne zasoby ludzkie) oraz Islamscy Terroryści (bardzo ciekawy pomysł są nawet jednostki samobójców w kamizelkach). Rewelacja!!! Szkoda, że nie doczekała się kontynuacji jak np C&C: Red Alert.

ocenił(a) grę na 10
Pafcio79

Miałem okazje testować moda CONTRA wersje 7. Ogólnie wielka rozpierducha i niezła jadka, ale co jest ważne jest zdecydowanie lepsze od tego co nam oferowali w RA czy wojnach tyberium

ocenił(a) grę na 10
MlodyFrywolny

Podobno za rok wyjdzie Command & Conquer: Generals 2 pod skróconym tytułem po prostu Command & Conquer, ale śmiem wątpić czy powtórzy sukces części pierwszej i świetnego dodatku Zero Hour. W moda jeszcze nie grałem. Jak będę miał okazję to spróbuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones