PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645622}
7,2 5 244
oceny
7,2 10 1 5244
Call of Duty: Black Ops II
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops II

Skończyłem tylko mw a co roku sciągałem dema i jakoś nie chce mi się kupować pełnej wersji
ponieważ co roku jest to samo czyli .Gafika na tym samym poziomie od lat ,kampania
widowiskowa ale tylko na wstawkach gdzie nie gramy czyli na samograju a jak gramy to łazimy po
sznurku bez żadnej taktyki ,jakoś nie czuje mocy broni i nie czerpie przyjemności ze strzelania
.Denerwuje mnie ten zamazany czerwony obraz jak dostajemy który przeszkadza grac i widzę go
przez 50 % gry aż tęsknie do gier w których jest pasek energii i apteczki ,Jedynie multi daje rade
też nie do końca .Nie rozumiem dlaczego ta gra się tak sprzedaje jest dużo lepszych strzelanek
np killzon 3 albo seria halo .

robercik829

w zupełności się zgadzam poziom graficzny to średniawka black ops 2 grafikę porównałbym nie wiem może do crysisa pierwszego a różnica 5 lat o boże kampania linowa a multi nie przemyślane grywalność niezrozumiała

robercik829

od kiedy cod wydaje dema :O?

HardKoks

dem są dostępne w psn

ocenił(a) grę na 3
robercik829

Najbardziej debilny pomysł na jaki wpadli twórcy strzelanek FPP to likwidacja paska zdrowia. Teraz w niemal każdej grze wystarczy się gdzieś schować i pasek się regeneruje. Przecież to psuje klimat każdej gry.

forest122

tak psuje klimat i upłyca grę strzelaniny z paskami energii na dodatek są małymi surivalami i trzeba bardziej uważać jak się gra

robercik829

i to jest debilne w dzisiejszych czasach dawac pasek zycia...gra traci na dynamice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones