PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645622}
7,2 5 244
oceny
7,2 10 1 5244
Call of Duty: Black Ops II
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops II

I podziękowałem.
Husaria jest dumna ale tą sceną twórcy pobili wszystke dokonania Chucka Norrisa, Rambo i Stevena Seagala. Pierwsze Black Ops to mój ulubiony CoD ale ten to jakieś nieporozumienie. Non stop niewidzialność w jednej z misji i miażdżenie czołgów wroga konno to dla mnie przegięcie, a to dopiero była 3 misja.

ocenił(a) grę na 8
kyniu123

Patrz stary, jakoś ja tej "non stop niewidzialności" w ogóle nie używałem. Totalnie przegięte misje są dwie - niszczenie czołgów i śmigłowców konno oraz późniejszy szał Menendeza. Reszta jest utrzymana we w miarę normalnym tonie.

Swoją drogą niezwykle mądre z twojej strony jest ocenianie gry na 1 po ukończeniu aż 3 (!!!) misji kampanii. Wyobraź sobie że oceniłeś grę po poznaniu jakichś 10 procent jej zawartości.

waldeck

Zgadzam się z przedmówcą. Te dwie misje psują delikatnie grę. Niewidzialność? Nie używałem wcale. Poza tym radzę odnieść się do roku w którym rozgrywa się akcja gry. Obecnie mamy 2013 a już ludzkość zna światłowodowe kamuflaże optyczne więc nie wiem o co cała awantura.
Gdybym wyłączył grę po 3 misji z pewnością nie oceniłbym jej tak wysoko (choć nie dałbym tez 1 - dla mnie to jakiś absurd, i niezrozumiała manifestacja gniewu: "straciłem swój cenny czas, masz za karę 1-kę") ;) Akcja ze śmiercią Alexa - świetne. Stopień do jakiego zostaje rozkręcona intryga - bardzo dobra. Ustępuje niestety "jedynce" minimalnie w kwestii doboru misji, no i już znaczniej odstaje pod względem fabularnym. Mimo to zasłużone 8 głównie za fabułę, którą zawsze stawiam na 1 miejscu.

ocenił(a) grę na 3
blackmane

Ja skończyłem całą i muszę przyznać że jest żałosna. Daje 3/10 za świetną muzykę i trzeba przyznać ze ma niekiedy swoje momenty... ale ogólnie .. brzydko nudno i głupio (fabuła pisana chyba na papierze toaletowym podczas nie powiem czego). Zobaczymy za kilka dni nowego CoD-a ale jak będzie trzymał poziom Mw3 i BO II to seria umrze.

kmil_pl

Dla kogo umrze to umrze, może dla Ciebie.

ocenił(a) grę na 3
cripticul

No gościu powiem Ci że czytam sobie recenzje i każdy zgodnie twierdzi że to po prostu Call of Duty 10... czyli odcinanie kuponów... ale ze swoją oceną jeszcze się wstrzymam.. jak dla mnie MW3 i Black Ops 2 były tragiczne.. a słyszę że nowy Ghosts to dalej to samo.. .w dodatku ciągnięte na tym samym mocno zmodyfikowanym silniku graficznym z Quake 3.

kmil_pl

Dobra dobra, dla Ciebie syf dla mnie fajna rzecz.
Nie chce mi się już z Tobą mój drogi przyjacielu rozmawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones