PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608595}
8,2 11 467
ocen
8,2 10 1 11467
BioShock
powrót do forum gry BioShock

Fajna Gra Ale..

ocenił(a) grę na 8

Dobra gra ale jak dla mnie troche za duzo tego zbierania , ciaglego kupowania , wlamywania ,ulepszania ..monotonne sie to zrobilo w polowie gry ale i takw arto bylo i zasiadam do 2 czesci :)

menez26

Słaby argument

GarvinSitho

Właśnie bardzo dobry frajerze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GarvinSitho

Ty swojego IQ nie pokazałeś piszą, że ''słaby argument''

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GarvinSitho

Takim marnym i dość oklepanym sposobem mi nie nie dokopiesz słownie. Daruj sobie.

The_Fallen

Nie mam zamiaru ci dokopywać.
Swoją inteligencję i kulturę osobistą już pokazałeś wyżej.
Nie wiem co chciałeś osiągnąć nazywając mnie "frajerem" ? Może chciałeś podbudować swoje ego , rozładować emocje , lub po prostu wyżyć się za niepowodzenia życiowe.
Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi , dla mnie jesteś tylko kolejnym internetowym napinaczem.
Bez odbioru.

GarvinSitho

no to sie mylisz...jestem kims wartosciowszym niz ci sie wydaje

The_Fallen

Tak , tak już wcześniej to udowodniłeś.
Mam prawo mieć takie a nie inne zdanie o kimś , kto bez powodu obraża innych przez internet.

GarvinSitho

Bez powodu? Gościu wyraził swoją opinię, a ty jak debil wyskoczyłeś że słaby argument. Owszem na tym polega BioShock, ale i tak jest w tym jakaś monotonia. Choć źle się gościu może wyraził, to rozumiem o co mu chodzi. Mniej więcej.
Oczywiście same jako takie te opcje nie są monotonne, ale ich wykorzystywanie jest monotonne i to, że ciągle coś zbieramy i tyle. Powiem tyle, zgadzam się z nim trochę. Ale nie musiałeś pisać ''słaby argument'', to nie tworzy dyskusji.

The_Fallen

Tak bez powodu , bo każdy ma prawo do swojej opinii zwłaszcza , że nikogo przy tym nie uraziłem , czego nie można powiedzieć o tobie.
I owszem argument jest słaby.
I choć sam uważam Bioshocka za grę praktycznie idealną to umiem wymienić kilka lepszych niedoróbek.

"Choć źle się gościu może wyraził, to rozumiem o co mu chodzi."

Z tego co wcześniej pisałeś poddaję w wątpliwość to , że posiadasz narząd odpowiedzialny za myślenie , o rozumieniu już nie wspominając.

"Ale nie musiałeś pisać ''słaby argument", to nie tworzy dyskusji."

Obrażanie też nie tworzy dyskusji prostaku (jw.).

The_Fallen

Aha widzę , że jesteś też "dzieckiem gothicka".
Mogę się założyć , że doczepiłeś się do mnie tylko dla tego , że na kilku forach wyrażałem się niepochlebnie o twojej ulubionej gierce.
Moja teoria znowu się potwierdziła.

GarvinSitho

Gothic nie jest moją ulubioną grą, jest nią Half-Life.
Dobra, trochę mi się po.jebało. Nie zmienia to faktu, że gościu ma trochę racji w tym co mówi.

The_Fallen

Przynajmniej umiesz się przyznać a to już coś.
A dla mnie to akurat nie był słaby argument , bo to co gościu napisał nie przeszkadzało mi w większym stopniu w grze.

GarvinSitho

W sumie tak, ale dużo tu było zbierania. Nie żebym miał do tego pretensje, ale nie każdemu się to podoba. Cóż.. Trochę dziwne było zbieranie chrolorofilu. Trzeba było zbierac z gosci, i mieli go tylko ci magiczni. Choć wszystkie 7 na raz chyba dało się zdobyć w pewnej jaskini. Nie wiem.
Sam się dziwię, że aż tak mu przeszkadzały te elementy gry gdzieś tak od połowy. Może znudziło mu się zbieranie kasy, by potem kupywać, ulepszać i się włamywać. W sumie jest w tym racja jak już mówiłem w poprzednim poscie

The_Fallen

Ja jakoś szczególnie na to nie zwracałem uwagi.
Gram dużo w rpg , więc jestem przyzwyczajony do ciągłego zbierania , kupowania czy wymieniania.
Nawiązując do tego , jedyne co mi przeszkadzało to ilość elementów u WY-twórcy potrzebnej do opracowania danej broni.
Było ich potrzebne stosunkowo za mało a jak wiadomo części walały się po całym Rapture i nierzadko mieliśmy nadmiar amunicji na czym ucierpiał poziom trudności który notabene bardzo mnie rozczarował.

GarvinSitho

Niestety, nie moje klimaty.

ocenił(a) grę na 9
menez26

Dołączę do tego, że nadmiar przedmiotów do zebrania to duża wada tej gry (między innymi przez grafikę, która jest tak pstrokata że często trudno w ogóle zobaczyć niektóre przedmioty a od przeszukiwania pomieszczeń można dostać zeza), jednak w porównaniu do ogromu zalet jest mało znacząca - takie moje zdanie na temat całej serii. Ogólnie piękności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones