PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612048}
8,3 10 960
ocen
8,3 10 1 10960
BioShock Infinite
powrót do forum gry BioShock Infinite

Bioshock kojarzy i zawsze będzie mi się kojarzył z pseudoutopijnym, upadłym, wilgotnym, śmierdzącym i dusznym podwodnym miastem, lecz także z niezwykłą historią zamieszkanym przez zmutowanych ludzi, którzy stali się ofiarami urojonej wolności.

Przeniesienie się do latającego miasta przy zachowaniu starej nazwy to wg mnie błąd. Jak już napisałem, Bioshock kojarzy mi się z podwodnym miastem. Żeby odróżnić jedno od drugiego można by użyć innej nazwy np. Skyshock.

Gh0st

Tu chodzi o sam przedrostek "Bio", kojarzący się z mutacjami i doświadczeniami genetycznymi.(podobnie jak Biohazard) Skyshock brzmi idiotycznie.

Pozdrawiam.

Gh0st

Twórcy pisali, że gdyby zmienili tytuł, to gracze po przejściu Infinite mówiliby "dlaczego to się nie nazywa <Bioshock>?"

ocenił(a) grę na 9
Pumo

http://bioshock.wikia.com/wiki/BioShock_Infinite

ocenił(a) grę na 10
Gh0st

nie wazne co bedzie po nazwie "bioshock". to bedzie 100% hit. w anglii na zadna inna gre tak nie czekaj jak na ten tytul, a tam branza zwiazana z grami jest jak nasza polska liga w porownaniu do angielskiej. kupie na konsole, chyba ze bede mial kompa co pociagnie ta wspaniala gre.

ocenił(a) grę na 9
Gh0st

mnie nie przekonuje pomysł umieszczenia wielkich miast w powietrzu i to na dodatek na początku XX wieku . coś takiego jest teraz nie wykonalne , a co dopiero wtedy :/ . chociaż nie można zarzucić twórcom wtórności i braku pomysłów .
ps . 3 część pod ziemią ? :D

friko_fw

Przecież to jest sci-fi/fantasy. Nie zastanawiaj się jak można by takie coś zbudować bo to nie ma sensu.

ps. A zbudowanie wielkiego miasta pod wodą też jest możliwe? ;) I do tego po kryjomu?

ocenił(a) grę na 9
Gh0st

no generalnie , na niezbyt wielkiej głębokości , w latach 60ych ... hmmm nie zasnę chyba dziś bo będe nad tym całą noc rozmyślał ^_^

friko_fw

Moim zdaniem, kiedy patrzę na swoją fantastyczną tapetę http://wall.alphacoders.com/big.php?i=114869 nie jest możliwe nawet obecnie wykonanie czegoś tak fantastycznego

Gh0st

Mi także Bioshock kojarzy się z Rapture. I z tym poczuciem zamknięcia i izolacji w grze. Szczerze powiem, że kiedy zobaczyłam pierwszy trailer Infinity to byłam lekko przerażona ale teraz niecierpliwie czekam, kiedy będę mogła przetestować grę.

monikar504

Jeśli nie możesz się doczekać Bio Infinite to koniecznie zagraj w Dishonored (skradanka-nawalanka, niedawno była premiera). Engine Bioshocka, klimat Bioshocka, rozgrywka niemal identyczna jak w Bioshocku (broń, plazmidy itp.), nawet miejsce dla genofagów się znalazło :) Polecam

Gh0st

Dzięki:)

Gh0st

Najważniejszy jest klimat, który ma pozostać ze starego Bioshocka.

ocenił(a) grę na 10
kostek_13

I obyśmy się takiego klimatu doczekali :)

użytkownik usunięty
Gh0st

Elizabeth <3 <3 <3 tyle w temacie

ocenił(a) grę na 10
Gh0st

Jeżeli ktoś ukończył grę, to już wie dlaczego to się nazywa Bioshock a nie inaczej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones