PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606182}
8,3 16 816
ocen
8,3 10 1 16816
Batman: Arkham Asylum
powrót do forum gry Batman: Arkham Asylum

W końcu. Po wielu godzinach starań udało zaliczyć się grę na 100%, wszystkie achievementy na
steam w końcu są! Najwięcej problemów sprawiły mi wyzwania z walkami, ale jakoś się udało.

Sama gra wspaniała, jedna z najlepszych, w jakie miałem przyjemność grać. Dopracowana w każdym
szczególe. Mistrzostwo świata.

Szejku

gratuluję mi tak dobrze nie poszło :(

ocenił(a) grę na 10
Szejku

Do 100% zostało mi jedno zadanie do wykonania w trybie łowcy (ogłuszenie trzech bandytów trzema detonacjami żelu) i jakaś usterka GfWL usunęła mi zapis gry.

Madoq

To nie usterka. Usunęli po prostu GfWL, teraz jest 100%, achievementy też są już tylko do zdobycia na Steam.

ocenił(a) grę na 10
Szejku

Nie, to było parę lat temu, GfWL wtedy istniał jeszcze.

Madoq

Aha, no chyba, że tak. :)

ocenił(a) grę na 8
Szejku

No na walkach to trzeba się natrudzić, ja niestety jeszcze nie mam 100 % mam z tego co pamiętam 92 %. Dawno już nie grałem w to. A ktoś zrobił w Arkham Origins 100 % ?

użytkownik usunięty
Szejku

Gratuluje, ja nie dałem rady tego osiągnąć. Próbowałem sam, lecz wysiadłem. Dostałeś jakąś nagrodę?

Satysfakcję! :)

użytkownik usunięty
Szejku

Szkoda że nie achievement.

Jest Achievement na Steam za 100%. :)

użytkownik usunięty
Szejku

To świetnie.

ocenił(a) grę na 9
Szejku

Ja mam 100% w Asylum,City i Origins :D

ocenił(a) grę na 9
Darker1234

Najdłużej z city się bawiłem XD

Szejku

ludzie o co chodzi z tymi Achievementami??? mam kupiona gre przeszedlem na 100% ale nie mam zadnych archivmentow

rotanimod

Masz, na steam.

Szejku

i cos to daje?

rotanimod

i moge zrobic sobie steama i polaczyc go z gra ktora kupilem w sklepie a nie na steamie?

rotanimod

Zobacz, czy ci klucz zaakceptuje, raczej możesz.

Szejku

ale cos sie dostaje za te archivmenty?? :) w grze itp?? czy to jest to samo jak bez steama? przeszedlem gre na 100% to wszystko jest tak samo jak u was na steam i jedyne co z tego macie to jakis archivment na steam tak?

rotanimod

Tak, jest to odznaka za zaliczenie gry w 100%. Dostaje się jeszcze Steamowe karty kolekcjonerskie.

Szejku

aha ;p czyli nic nie stracilem ;p nipotrzebne mi jakies odznaki itp ;p

ocenił(a) grę na 8
Szejku

zazdroszcze ci właśnie gram ją na ps3 cholernie trudna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones