PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832430}
9,3 1 592
oceny
9,3 10 1 1592
Baldur's Gate III
powrót do forum gry Baldur's Gate III

Skąd ten zachwyt ?

ocenił(a) grę na 5

Oczywiście wiadomo że to sprawa subiektywna, i skoro większości się podoba i zgarnia wysokie oceny to cos w tym musi być, niemniej jednak ja nie rozumiem tych zachwytów.
Mam na liczniku 38h, gra się przyjemnie, ale w życiu nie nazwałbym tej gry "jedną z najlepszych w historii gatunku". Przecież Divinity 1 i 2 były bardzo podobne, a jednak tak wysokich ocen nie dostawały, więc w czym tkwi sekret BG 3 ?. Dla mnie niestety jest to średniak

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

NIE, ZNASZ SIĘ.

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Opinia o grze zależy od tego, czego się w danej grze szuka, jakie się ma wobec niej oczekiwania. Moje ten tytuł spełnił w 90%. DOS mimo tego, że podobne i również świetne, jednak w samej rozgrywce znacznie uboższe. Dialogi, wybory, wpływ podejmowanych decyzji na NPC robi robotę. Sama ilość możliwych zakończeń gry wbija w fotel. Można grę skończyć na 17 tys. możliwych sposobów. Wskaż inną grę z takim wynikiem

TakaSeJa

Gra ma kiepską fabułę i idiotyczne dialogi , kiepski system walki skopiowany z bardzo średniego divinity. Gra może mieć dwa zakończenia i być sto razy lepsza od BG3 gdy ma solidny gameplay. BGay3 nie ma grywalności.

generaljack

BG3 ma fantastyczną grywalność. Nie każda gra musi być napierdalanką bez turowości u też nie każda musi tylko polegać na samej akcji. Grafika top, muzyka przyjemna, dialogi rewelacyjne, voice acting na najwyższym poziomie, historie wciągające. Można w tej grze się zapomnieć i nie odrywać (jestem tego przykładem). Wszystkie nagrody zasłużone w 100%.

AliceC

To jest gra na poziomie intelektualnym pokolenia Z (G bardziej pasuje) a turowa walka to był przeżytek już 25 lat temu bo aktywna pauza daje ci wszystko to co mają walki turowe ale sama walka trwa 10x krócej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones