PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605965}

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Baldur's Gate II: Shadows of Amn
9,0 9 554
oceny
9,0 10 1 9554
Baldur's Gate II: Cienie Amn
powrót do forum gry Baldur's Gate II: Cienie Amn

Wielka Przygoda

ocenił(a) grę na 10

... kiedyś świat Baldura zajmował dużo mojego czasu. Pochłonął jak wciągająca powieść. Klimat 10/10. Jestem całkowita fanką BG ;)

użytkownik usunięty
neneh

Prawda, gra jest niesamowita! Wielka, klimatyczna... Jestem całkowitym fanem BG i P:T :D

Dzisiaj postanowiłem ponownie zagrać w Cienie Amn. Lecz na początku się zdziwiłem. Zamiast wypowiedzi Irenicusa, jakie zwykle są w grze, mówił między innymi: "Witajcie! Jesteście poszukiwaczami przygód, prawda? Ja też chcę być poszukiwaczem przygód!". "Możesz mi podpisać koszulę?". Chyba z lekka jest coś nie w porządku :D

ocenił(a) grę na 10

Może przypadkiem zainstalował Ci się jakiś złośliwy mod? ;)

użytkownik usunięty
neneh

Wydaje mi się, że Neeber potajemnie zamienił jego umysł ze swoim, ale reinstalacja gry jak najbardziej pomogła :D

ocenił(a) grę na 10

Po prostu zainstalowany jest mod który pomija większość wstawek na początku gry. Jak ktoś gra po raz dwudziesty to już nie chce mu się słuchać i tracić czasu na wywody Irenicusa i parę innych filmików, które i tak zna już na pamięć :)

użytkownik usunięty
Kaleval

Właśnie wtedy nie miałem tego moda :D Wstawki wszystkie były, lecz wypowiedzi były chyba z lekka schrzanione :D

to jest z modu Easy of Use

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones