PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617374}
7,9 15 559
ocen
7,9 10 1 15559
Assassin's Creed: Revelations
powrót do forum gry Assassin's Creed: Revelations

Daje 5/10

ocenił(a) grę na 5

Bo średnia z 1 za single player i 10 za multi.

ocenił(a) grę na 6
Inaer

racja w revelations dobry był tylko multi

ocenił(a) grę na 9
Inaer

1* za Single ? Czyli Nieporozumienie ? nie rozumiem cię jesteś żałosny a co inne części na 7-9 ,?

ocenił(a) grę na 5
Prosiaczek_flmweb

tak, bo single był żałosny, fabuła była nudna, dziecinna i przewidywalna, a poziom trudności był taki że bardziej już się namęczyłem w kangurku kao.

ocenił(a) grę na 9
Inaer

Z Jednym się zgadzam Poziom trudności Jest Banalny wręcz Konsolowy ale co do fabuły nie masz Racji ! Fabuła była przewidywalna ? Heh , a co ty jasnowidz jesteś czy co ? Fabuła była w jak największym porządku Gra ta Fascynowała praktycznie WSZYSTKIM Zakończenie Była świetne Bo 1 za gre czyli Nieporozumienie Jest poprostu ,,głupie'' Skoro tak lubisz multi , idź Na Cs'a czy na jakiś inny gniot .

ocenił(a) grę na 5
Prosiaczek_flmweb

nie zgadzam się z Tobą prosiaczku. Fabuła właśnie dlatego była przewidywalna, bo nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć co zaraz się stanie. Widać było,że wepchnęli ją tam na siłę, postacie są nienaturalne i bez wyraźnych charakterów, główny przywódca asasynów to jakiś dowcipniś, ta laseczka to od razu wiadomo, że będzie kręciła z głównym bohaterem, a nasi główni przeciwnicy byli tak do siebie podobni, że już nic nie pamiętam. A najgorszy to był ten typek w masce, co to jest? gotham city? że przeciwnicy się stroją w jakieś debilne przebrania? Ta gra jest właśnie jak taka bajka bez skomplikowanej linii fabularnej dla mało wymagającego gracza. I btw, jestem o wiele większym zwolennikiem gier single niż multiplayer, pograj sobie w mafie, gta, albo chociaż assassins creeda 1, nie wspominając o takich klasykach jak baldur's gate czy wiedzmin, tam jest wspaniała fabuła natomiast revelations to totalna porazka

ocenił(a) grę na 9
Inaer

No cóż to twoja opinia , grałem we wszystkie części Assassina i właśnie 1 była najgorsza czemu ? A DLATEGO BO MISJE STAWAŁY SIĘ MONOTONNE I TE SAME ! A propo Mafi gram właśnie w nią poraz 2 ale nie przyrównujmy Mafi a Asassina bo to dwie różne gry .

ocenił(a) grę na 5
Prosiaczek_flmweb

No to widzisz, to jest różnica bo dla Ciebie ważna jest w takim razie grywalność i tego typu rzeczy, a dla mnie przede wszystkim liczy się klimat i fabuła, gra powinna być jak dobry film, dlatego 1 była moim zdaniem najlepsza z serii. I grając w mafie miałem podobne odczucia dlatego je porównałem.

ocenił(a) grę na 9
Inaer

''liczy się klimat i fabuła, gra powinna być jak dobry film'' święte słowa ! dla mnie to samo ale 1 za grę to naprawdę nie uczciwe dla tej gry chociaż te 3-4 mógł byś dać , i nie można porównywać dwóch innych gier to jest tak jak bym porównał Mafię z Need for speed no w sumie też jeździsz samochodem ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones