PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615795}

Amnesia: Mroczny obłęd

Amnesia: The Dark Descent
8,0 4 731
ocen
8,0 10 1 4731
Amnesia: Mroczny obłęd
powrót do forum gry Amnesia: Mroczny obłęd

Klimatyczna, "straszna", ciekawa, naprawdę się bałam jak w to grałam, troszkę może za krótka. Polecam

ankha74

gra jest rzeczywiście dobra,
jeśli ktoś lubi straszaki, to jest tu kilka naprawdę dobrych momentów do przestraszenia. Zwłaszcza gdy się wczujemy w klimat.

Amnesia ma charakter gier typu puzzle games. Czyli żeby przejść dalej musimy coś wcześniej wykombinować. Ale nie ma tu jakoś przesadnie skomplikowanych "zadań".
Postacią sterujemy z pierwszej osoby. Nie mamy żadnej broni, a jedyne co możemy to zbierać krzesiwa i "paliwo" do lampy olejnej, no i oczywiście wchodzić w interakcje z przedmiotami.

W zamku jest bardzo ciemno, toteż gdy zapalasz pochodnie krzesiwem, od razu robi ci się raźniej... taak, masz latarnie, ale olej w niej szybko się zużywa.
Gra ma klimacik, i jeśli chcecie "pozwiedzać" ciemny zamek, porozwiązywać proste zagadki, i nie dać się złapać.... ćśśś

Polecam :P

ocenił(a) grę na 10
matix87

Najlepszy survival horror jaki kiedykolwiek został stworzony. Jak się wczuło w klimat, to bywały momenty, gdy ze strachu dostawałem aż spięć mięśni. No i nie nudzi się, bo w grze, im się dalej zajdzie, tym klimat nabiera charakterystycznych cech. Na prawdę im się ten tytuł udał, oby zrobili 2kę albo osobną, równie dobrą grę.

Powiem szczerze, że o grze dowiedziałem się przypadkowo, nigdy wcześniej nie słyszałem o tym studiu, jak i o innych grach, które stworzyli. Muszę obowiązkowo zagrać jeszcze w całą serię Penumbry, również od tego studia :)

ocenił(a) grę na 10
mcahunter

Nigdy, ale to przenigdy nie zapomnę tego, jak bałem się w podziemnym więzieniu..szczególnie kiedy obejrzałem się za siebie i zgadnijcie, kogo zobaczyłem. :)

Zuetamiush

Nie bede sie powtarzac wiec zwroce uwage jeszcze na watek fabularny i wolne odzyskiwanie pamieci przez Daniela! No i mozliwosci wyboru zakonczenia! Kazde zakonczenie jest epickie...

Musialem przejsc te gre dwa razy... Za drugim razem 3 razy szybciej :P.

ocenił(a) grę na 9
inCluDe

Gra jest naprawdę świetna, szczególnie kiedy zapuścimy ją sobie w nocy w pustym domu ^^ niesamowite dźwięki, ciekawa historia, świetne jest to w jaki sposób sterujemy głównym bohaterem, jedna z lepszych gier tego typu. Jeśli ktoś lubi się bać to polecam :D

ocenił(a) grę na 10
Alicja_kosmitka

Gra jest feneomenalna, ale ciężka do uruchomienia. u mnie dopiero na 4 komputerze u dziewczyny ruszyło :D Jest to najstrasznieja gra w jaką grałem. Emocje najlepiej przedstawia ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=mYF5j6mW6l8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones