PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606063}
7,7 8 027
ocen
7,7 10 1 8027
Alan Wake
powrót do forum gry Alan Wake

Alan Wake 2?

ocenił(a) grę na 8

http://www.youtube.com/watch?v=L4VsUp0geWI

ocenił(a) grę na 10
wito_filmweb

Czyli prawdopodobnie Alan już się nie "obudzi"?

ocenił(a) grę na 8
killfrenzy8282

obudzi, ale nie wiadomo kiedy... na końcu na tym pudełku jest napisane "do not open until..."

ocenił(a) grę na 10
wito_filmweb

Mam nadzieję. Taka gra zasługuje na kontynuację :D

ocenił(a) grę na 10
killfrenzy8282

No przecież z filmiku wyraźnie wychodzi na to, że wyjdzie tylko, że "When the time is right" :)

ocenił(a) grę na 10
Szajba

Tylko żeby ten time był jak najszybciej :D

ocenił(a) grę na 10
killfrenzy8282

Boje się jednak powtórki z jedynki. Chodzi mi o wydanie na PC. Nie kupuje żadnych konsol, rzadko gram i do gier używam PC. Remedy wiadomo jak wydało Alana, najpierw na Xbox-a potem na PC, po 3 latach...
Teraz znowu nową grę "Quantum Brake" wydają tylko na Xbox One :( Wiem, że nie mają za wiele do powiedzenia bo sponsoruje ich Micosoft no ale ja się czuje z tym źle :( Może za jakiś czas wyjdzie a PC no ale minie trochę czasu zanim to nastąpi. Mogliby poszukać innego sponosora.
Natomiast co do samej premiery Alana to jestem skłonny poczekać bo im później wydadzą, tym lepszy będzie :D Graficznie, fabularnie i w ogóle :) Uwielbiam tą grę, jak i dwa pierwsze Max Payne'y.

ocenił(a) grę na 10
Szajba

Alan był produkowany chyba tylko wyłącznie na konsole a na PC wyszedł pewnie dzięki apelom graczy tak sądzę. Na AW2 można poczekać byle tylko utrzymała taki sam poziom jak jedynka bo American Nightmare to hmmm... lekka pomyłka ze strony Remedy. Sądzę a raczej może czuję że po wydaniu Quantum Brake i jeszcze jakiejś gry zapowiedzą Alana 2. Najlepszą decyzją Remedy byłoby usamodzielnienie się. Też się zgodzę że MP były dobre. Niestety w 3 jeszcze nie grałem :(

ocenił(a) grę na 10
killfrenzy8282

Remedy zasłynęło z Maxa Payne'a. A ta gra była raczej pod PC. Alan Wake nie jest grą, która miałą w sobie jakieś specjalne specyfkacje, które uniemożliwiał zrobienie jej pod wersję PC, jedynym powodem, dla którego Remedy wydało ją na Xboxa było to, że Microsoft był ich sponsorem. Dobrze, żę wyszła na komputer, sam o mało co nie kupiłem samego Xboxa dla tej gry. Boje się, ze mogę "zaszaleć" w przypadku Quantum Brake i dopóki nie wyjdzie na PC to będę trzymał ten "magnetowid".
Alan Wake AM był zrobiony na szybko, bez dużego budżetu i dla fanów, sami oni zresztą to mówią :) Nie miał być to żaden hit a tylko luźna zabawa i im to się udało.

A co do Max Payne'a 3 to zerknij sobie na recenzję, którą napisałem. Rocksar nie dał rady niestety ;(

wito_filmweb

Jedyne co z tego wynika, to że chcą pracować nad kontynuacją, ale nie mają na to pieniędzy. Nikt nie chce zasponsorować pracy nad Alan Wake 2, bo pierwsza część osiągnęła marne wyniki i ledwo zarobiła na siebie, a to jest biznes i przede wszystkim liczą się zyski. Zaczęła się sprzedawać dopiero jako klasyk po obniżonych cenach. Microsoft sponsoruje natomiast prace Remedy nad nowym IP i oczekuje czegoś świeżego, nie chce odgrzewanego kotleta z dwójką w tytule. Myślę, że ten film jest skierowany także do wydawców. Chcą zachęcić kogoś do inwestycji. Bez tego dwójka nigdy nie wyjdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones