PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606063}
7,7 8 027
ocen
7,7 10 1 8027
Alan Wake
powrót do forum gry Alan Wake

2/10

ocenił(a) grę na 2

Nie podoba mi się praca kamery ani fabuła, ani w ogóle pomysł...

ocenił(a) grę na 10
pachomir

malkonent

pachomir

Wróć do tej gry jak dorośniesz i będziesz w stanie rozwinąć wypowiedź.

ocenił(a) grę na 10
pachomir

to idz dalej grać w tego metina...

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Nie karmcie trolla.

ocenił(a) grę na 5
pachomir

Witam w klubie hehe Mi też praca kamery totalnie nie leży i kładzie na łopatki całą grę. Gdyby może to nie szwankowało dałoby się grać bo lubię mroczne "thrillerowate" gry. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

A już myślałem że to ja mam jakiś problem z grą czyli wy też mieliście Alana nie w środku tylko po prawej stronie i gdy się poruszaliście to schodził on trochę na lewą stronę do tego kamerka raz blisko raz daleko mieliście tak samo?Zresztą dziwne że takie studio czyli twórcy MP mogli zjebać sterowanie a trochę trzeba postrzelać przez co jest to dokuczliwe jestem ciekaw czy tak samo jest na konsolach czy to tylko na PC jest takie odrażające sterowanie?

ocenił(a) grę na 5
DemiaN

>A już myślałem że to ja mam jakiś problem z grą czyli wy też mieliście Alana nie w środku tylko po prawej stronie i gdy się poruszaliście to schodził on trochę na lewą stronę do tego kamerka raz blisko raz daleko mieliście tak samo?
Sth like that. Mechanika sterowniczo-kameralna jest maksymalnie spartolona do tego stopnia, że nie można podjąć gry na poziomie dającym satysfakcję z gry. Dyskomfort w sterowaniu jest fatalny nawet gorszy niż w tej kaszanie z kraju Kwitnącej Wiśni czyli Resident Evilu. Bleh

ocenił(a) grę na 9
pachomir

Może od strony technicznej nie wszystko się udało. Myślę, że może to wynikać z tego, że gra jest przystosowana do gry na padzie - grałem na PC. Poza tym kocham tą grę :D 9/10 z serduchem!

pachomir

Ta gra powinna się nazywać Anal Fake

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones