PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007344}

Miłość jest ślepa: Japonia

Love Is Blind: Japan
6,4 242
oceny
6,4 10 1 242
Miłość jest ślepa: Japonia
powrót do forum programu Miłość jest ślepa: Japonia

Jestem zdumiona japońska kultura, ich stylem rozmowy, poruszają tak głębokie tematy i dużo rozmawiają o emocjach. Okazują przy tym mam wrażenie dużo szacunku względem siebie, chociaż z drugiej strony brakuje mi temperamentu.
Wow, zupełnie inaczej niż w naszej kulturze zachodniej.

olaparola

to jest to samo co u nas mówienie "aha" i "no". w norwegii np mają takie przytakiwanie, że tak jakby nagle wdychają powietrze xd i jest takie "hyyymph" XD

olaparola

Miła odmiana od zachodnich produkcji. Dziewczyny naturalne, bez wypełniaczy. Rozmowy szczere, acz trochę płytkie i bez większej głębi, dużo dystansu między narzeczomymi, brak ekscybicjonizmu, obłapiania, epatowania golizną i seksem (i udawania że to mam nie przeszkadza i nie ma znaczenia że się prawie nie znamy albo nas zwyczajnie nie pociąga) , brak plotkowania, intryg.
Podobało mi się to że nikt tam się nie poniżał i nie brną w związek bez perspektyw bo chce zostać ŻONĄ czy MĘŻEM za wszelką cenę. Mądre podejście do małżeństwa, producenci dali szansę uczestnikom w wycofaniu się ze związku jeśli widać było że "z tej mąki chleba nie będzie ", a nie rozstrzygające sceny w nerwach przed ołtarzem żeby było" SZOŁ". Lubię oglądać zachowania, motywację, charaktery innych. Zawsze żal miłych osób które nie zasługują na dupków/intrygantki którzy ich zmanipulowali i wykorzystali ich uczucia. To niesamowite że takie dobre osoby nie widzą swojej wartosci, mają zaniżana samoocenę i wydaje się w związki z toksykami itp. (Generalnie w produkcjach zachodnich)
Spoilery
Pri ma.silny charakter i zna swoją wartość, nie dała się zmanipulować, zamydlić sobie oczu. Była zmotywowana na wyjście za mąż ale też Wiedziała że chce partnera a nie łajzę. mądra i przedsiębiorcza umiała wychwycić gdzie narzeczony mijał się z prawdą i gdzie koloryzował. chłopak ładny a kłamczuch i buja w obłokach.
Komik okazał się niesmiesznym bucem który chciał zwiększyć siebie chyba zasiegi. Piosenkarka lansuje swoje kawałki a od początku widać że koleś jej wizualnie nie pasuje. Związek 56 i 30 latki: dziewczyna miła ale zimna ryba i mega zamknięta w sobie- ciężka do rozszyfrowania, infantylna, Chociaż taka kultura, bo tam wszystkie chichotają na potęgę zasłaniająć twarz. Facet spokojny ułożony światowy, przystojny jak na swój wiek, taki los na loterii dla nieogarnietych panienek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones