PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107977}

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
7,3 38 026
ocen
7,3 10 1 38026
7,0 2
oceny krytyków
Zwariowany świat Malcolma
powrót do forum serialu Zwariowany świat Malcolma

tak z tym nie moze sie rownac zaden inny komediowy serial. po prostu wymiata :)

ocenił(a) serial na 10
legg

hej a wie ktos moze o podobnych serialach komediowych?? Chociaz wydaje mi sie, ze Malcolm jest wyjatkowy :)) Naprawde jestem zachwycona duza doza inteligentnego (podkreslam) humoru! Wyciskanie pasty do zebow dzieki samochodowi, album dziecinstwa Dewey'ego, "hej pod skora jest jeszcze wiecej skory! A zawsze bylem taki ostrozny phi!" Reese...all these crazy things @.@ ;D Arcydzielo!

MeMarie

etaam inteligenty najważniejsze ze śmieszny :) nawet nie moge sobie przypomnieć jakiegos szczegółowego gagu wszystkie sa rewelacyjne. a podobnych nigdy nie ma, monty python klasyk mam na imie earl tez dobre. Dewey rzadzi :D

ocenił(a) serial na 7
legg

No już bez przesady, że to jest najlepszy serial komediowy.

ocenił(a) serial na 10
Bodzepor

a jaki jest lepszy? Może świat wg Kiepskich? E tam, ja się zgadzam z autorką tematu ;)

ocenił(a) serial na 7
MeMarie

Musisz się słabo znać na serialach, skoro pierwsze, co ci przychodzi do głowy, to Kiepscy.

ocenił(a) serial na 10
Bodzepor

możliwe, dlatego często pytam ludzi co mi mogą polecić z komedii (ogólnie). W tych, które widziałam to śmiechu jak na lekarstwo ;/ Oczywiście to nie umniejsza mojej oceny Malcolma ;)

Bodzepor

nie liczac monty pythona to wsrod nowych nie widze konkurencji ;) i nie autorka a autor :D

ocenił(a) serial na 7
legg

Nie ma konkurencji? Np. That '70s Show jest bardzo dobry. Dobrych seriali komediowych jest całe mnóstwo.

Bodzepor

dobrych moze jest, ale rewelacyjnych na palcach 1 reki albo kciukach :) i nie kloc sie ze znawca :D

ocenił(a) serial na 7
legg

Rewelacyjny to pojęcie względne - zależy od gustu i poczucia humoru.

Bodzepor

oczywiście zawsze sie znajda wielbiciele jasia fasoli i beny hilla :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones