PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94047}

Zdarzyło się jutro

Early Edition
7,2 8,4 tys. ocen
7,2 10 1 8400
7,3 3 krytyków
Zdarzyło się jutro
powrót do forum serialu Zdarzyło się jutro

Tylko biega po mieście lub wskakuje do taksówek?

ocenił(a) serial na 9
777temida

Od drugiego bodajże sezonu ma już samochód - firmowy z logo baru którego stał się właścicielem i rzeczywiście często go używa. Ale podejrzewam, że w Chicago podobnie jak w Polskich dużych miastach problem z korkami i przede wszystkim zaparkowaniem. Jakoś sobie nie wyobrażam, że zamiast ratować kogoś jeździ w kółko i szuka miejsca. A tak poza tym taksówki w Ameryce są znacznie tańsze - jest więc wygodniej a do tego nie za drogo. To tak w ramach moich rozmyślań ;)

barciq

Coś w tym jest z tymi korkami... niestety do 2 sezonu nie dotarłam bo musiałam przerwać oglądanie mam więc nadzieję że kiedyś powtórzą od pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
777temida

Można całość znaleźć w różnych miejscach w internecie ;) Z tego co pamiętam także na platformach oferujących darmowe seriale on-line.

barciq

Tak ale niestety nie mam internetu stacjonarnego a mieszkam w takiej okolicy że ciągle jest słaby zasięg i rozłącza :( więc muszę czekać na powtórki...

użytkownik usunięty
777temida

dużo ludzi w większych amerykańskich miastach nie mająsamochodów ani prawo jazdów.. ruch jest tak wielki i brak parkingów że najszybsze jest metro albo taksówka

użytkownik usunięty
777temida

O karwa, 2 dekada XXI wieku. :D No offence. :P

coo?

ocenił(a) serial na 6
777temida

A dlaczego w temacie w słowie "niema" nie ma spacji?