PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 806
ocen
7,4 10 1 8806
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

waga;p

ocenił(a) serial na 10

mam pytanie ile wazy Maite Perroni, Anahi Dulce? i jaki amja wzrost? a tak ogolnie ile wazy Celina czy do tej pory schudła??;p pozdro!

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowana192

May; Ma 177 cm wzrostu i waży 69 kg.
Dul; Wzrost ok. 157 - 160 cm, waga 50 kg [?]
Anahi; 163 cm wzrostu, waga ok. 47 kg.
Wystarczy poszukać w google.

ocenił(a) serial na 10
aleszajss

he ale zes napisala wladsnie poszukalam i wszystkie panny oprocz Celiny waza poniezej 50 kg! i mamja ok 160 cm wzrostu.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowana192

Niekoniecznie. Różnie piszą na blogach.

ocenił(a) serial na 9
aleszajss

Nie wydaje mi się, żeby Maite była aż tak wysoka, a już tym bardziej nie pasuje mi do niej waga 69 kg.

http://wszystkoirebelde.bloog.pl/id,3621914,title,Maite-Perroni-czyli-Guadelupe- Lupita-Fernandez,index.html?ticaid=6b609

Na tej stronie podane jest, ze ma 160 cm i waży 50 kg i to by mi pasowało bardziej;))

ocenił(a) serial na 10
Ewka___

Jak już wcześniej pisałam, na stronach jest różnie napisane. Nigdzie nie ma potwierdzenia, że na pewno tyle waży.

ocenił(a) serial na 9
aleszajss

Dobra, umiem czytać i wiem, co napisałaś. Wyraziłam tylko sowją opinię i podałam informacje i źródło, które , według mnie, są najbardziej zbliżone do prawdy. I to tyle. ;)

ocenił(a) serial na 10
Ewka___

Rozumiem.

ocenił(a) serial na 10
aleszajss

Maite Perroni Beorlegli - Wzrost:160 cm

Dulce María Espinoza Saviñón - Wzrost:157 cm

wagi nieznam

ocenił(a) serial na 8
Big_Krixus

Anahi też nie ma 163, gdzieś z 160 cm chyba.

ocenił(a) serial na 10
Blair233

Oni różnie pisza na blogach,a tak naprawde nikt nie wie kto ile waży lub mierzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones