PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 806
ocen
7,4 10 1 8806
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Która dziewczyna z Rbd waszym zdaniem najładniej śpiewa, ma najładniejszy głos.?

ocenił(a) serial na 10
Anahix33

Moim zdaniem wszystkie mają sliczny głos,ale tak najbardziej podoba mi się głos Anahi. A wam ?

ocenił(a) serial na 10
Anahix33

Maite.

ocenił(a) serial na 3
maitee

Maite,Anahi to pomylka

ocenił(a) serial na 9
issa1900

Pomyłka? Nie wyobrażam sobie, żeby Salvame śpiewał ktoś inny niż Anahi. Jednak dla mnie najładniejszy głos ma Dulce, taki z lekką chrypką i zdecydowanie wyróżnia się ;p

Ewka___

Dulce z chrupką? powiedziałabym, ze jest raczej bardzo słodki a chrypką to głos ma Anahi. I Dulce i Anahi śpiewają świetnie, jednak mi bardziej podoba się głos Any, Dulce hmm, jest chyba mniej w moim stylu, ale też jest śliczny. Najgorzej śpiewa Maite, jej głos jest przeciętny.

ocenił(a) serial na 10
paulix12

Osobiście uważam, że wszystkie eks członkinie RBD mają prześliczne głosy. Nie zgadzam się z tym co piszesz - głos Maite nie jest przeciętny. Jest lepszy od wielu głosów m.in. Twojego i Twoich znajomych.
Mi też najbardziej odpowiada śpiew Anahi.

Juleczka2998

ojj, nie słyszałaś mojego ani moich znajomych więc się nie wypowiadaj. :). Stwierdzam obiektywnie, bo jednak jakieś pojęcie o spiewaniu mam i uważam, że co piąta dziewczyna choćby w naszym kraju ma głos lepszy od Maite, tj lepiej śpiewa. Takie moje zdanie. Nie musisz się z nim zgadzać ale nie porównuj mnie do niej, bo mnie nigdy na oczy nie widziałas ani nie słyszałaś.

ocenił(a) serial na 9
Anahix33

Anahi i Dulce Maria. Chociaż głos Maite nie ejst zły. Żadna nie ejst pomyłką.

ocenił(a) serial na 10
Anahix33

♥Dulce Maria♥

użytkownik usunięty
Anahix33

Dulce i Anahi ;-)

ocenił(a) serial na 10

Dulce szczególnie na koncertach śpiewa pięknie ;)

Anahix33

anahi swietnie spiewa, zwlaszcza jak cos wykrzykuje podczas spiewania np. przedluza koncowki wyrazow to super to jej wychodzi. dulce ma charaterystyczny glos, ale mi on przypomina glos postaci z japonskich anime. maite nie wiem czemu, ale mnie drazni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones