PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8,8 tys. ocen
7,4 10 1 8814
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Tak jak w temacie chciałbym zobaczyć w jakim wieku są fani zbuntowanych do kogo trafia ten serial

Więc zaczynam:
Szymon lat 22 i jest to pierwszy serial lub telenowela która mi się spodobała.Nigdy nie przepadałem za takimi romansidłami typu Esmeralda,M jak Miłość itp. A tu tak od 60 odcinka w tym roku zacząłem to oglądać z ciekawości i stwierdzam że świetny jest.Tematyka szkoły jest to kapitalny motyw na serial podobał też mi się serial Boston Public.Teraz czekam na wasze wpisy.Pozdro

ocenił(a) serial na 10
S_z_y_m_o_n

Weronika 20 lat;p

ocenił(a) serial na 8
Zbuntowana192

Andrzej 26 lat.Też lubię seriale o szkole Szkoła złamanych serc(oglądałem go jakieś min. 10 lat temu,nawet więcej i do tej pory go uwielbiam),Boston Public też jest kapitalny:).W ogóle jestem fanem seriali.A szczerze Zbuntowanych zacząłem oglądać dzięki motywu o Loży.Ubolewam nad tym tylko,że jest jej tak mało i szybko zostanie rozwiązana.Po niej dla mnie serial już nie był tak fajny,ale obejrzałem do końca:)Pozdro

ocenił(a) serial na 10
S_z_y_m_o_n

Anita 19 lat
Przedział wiekowy jest naprawdę duży znam osoby, które mają około 10 lat i oglądają, ale także dużo starsze, np. moja babcia(teraz powtórek nie ogląda, ale wcześniej robiła to ze mną chętnie)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
RiDka

Gośka 17 lat.

Moja historia ze Zbuntowanymi zaczęła się od tego, że nie chciałam tego oglądać, po jednym artykule, który był w popcornie (jakoś od razu po puszczeniu telci u nas pierwszy raz). Po przeczytaniu niego stwierdziłam, że nie będę oglądać takich głupot.
Ale jakoś się złożyło tak że kiedyś zamiast Chirurgów, włączyłam na tv4 i lecieli wtedy Zbuntowani, akurat były to odcinek w którym loża została odkryta i Roberta porwana. I tak się wciągnęłam i od tej pory nie opuściłam żadnego odcinka xDD
No i teraz nadrabiam te odcinki początkowe, które nie obejrzałam.
Jednym słowem uwielbiam ten serial ;]]

A co do przedziału wiekowego to na prawdę jest zróżnicowany. Ze mną dwie starsze siostry oglądają i mama. A kuzynka moja ma 9 lat i w kółko śpiewa Y soy Rebelde xDD
No więc kto co lubi w każdym wieku ;))

ocenił(a) serial na 10
Roberta_Ruda

Agata 15 lat. ; >

Też racja, ludzie w różnym wieku oglądają Zbuntowanych, chociaż moja mama się ze mnie śmieje, że oglądam jak to powiedziała ( "głupoty" ).

A moja przygoda z serialem, zaczęła się jakoś w wakacje '09 (czyli już w tv było sporo odcinków ; o), któregoś dnia z nudów jakoś tak włączyłam pierwszy odcinek, bo o serialu słyszałam sporo, ale zawsze uważałam, że to niezłe głupoty, ale przekonałam się, że jest rewelacyjny, i tak dobrnęłam do końca serialu, i mówiąc szczerze prawie się rozpłakałam w finałowym odcinku.

ocenił(a) serial na 3
poprzednia

Zapraszam was wszystkich na dyskusję o serialu. W temacie "Cała prawda o Rebelde".

ocenił(a) serial na 9
S_z_y_m_o_n

Ewka, 17.

Ja zaczęłam oglądać w któreś wakacje, jak była I temporada. Pamiętam, że to był taki okres "Rebeldomaniaka";p Kupowałam ŚS i w każdym numerze były plakaty Zbuntowanych, RBD. Strasznie mnie to zaciekawiło, a zwłaszcza zdjęcia Roberty z jej pasemkami.No i jak zaczęłam oglądać, to bardzo szybko się wciągnęłam.;))

ocenił(a) serial na 3
Ewka___

Cześć Ewka, jeśli możesz wpadnij na mój nowy temat tutaj.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Aleksandra-> 15 lat

Uwielbiam ten serial! Niestety zaczęłam go oglądac ok. 170 odcinka ale teraz nadrabiam zaległości

ocenił(a) serial na 10
fuego23

a co mojej osoby zaczelam ogladac od polwy 2 temporady i tak sie wciaglam a teraz nadrabiam zaleglosci;] pozdro;)

Zbuntowana192

Iza (16 lat), oglądam "Zbuntowanych" od 30 odcinka I Temporady ;) Serial bardzo mnie "wciągnął", traktuje go jako dobra rozrywkę ;P

ocenił(a) serial na 8
S_z_y_m_o_n

Marzena, 15 lat ;)
serial oglądam od początku, wciągnął mnie :D

Blair233

16 lat :)
rebelde znalazłam w internecie 215 odcinków w wakacje wciągu 20 dni xD
potem w telewizji II i III temp.

S_z_y_m_o_n

21 lat ;)
W Zbuntowanych wciągnęła mnie mama;)Po pierwszym obejrzanym odcinku (to był coś kolo 10 odcinka)zakochałam się w nim .I od tej chwili razem z mama i 19 letnia siostra ogladamy codziennie Zbuntowanych .

kwiatuszek446

24 lata:)
Zbuntowanych zaczęłam oglądać jakoś od 2 temp wcześniej chciałam ale u siebie w pokoju nie miałam tv4 potem antenę zmieniłam i zaczęłam oglądać... potem 1 temporade obejrzałam na necie a ostatni odcinek oglądałam płacząc...

kr86100

Olivia, 15 latek, 3 miesiące 16 :D
Przekonałam się do Zbuntowanych po roli Maite Perroni w 'Mi Pecado'. Stała się moja ulubioną aktorką, dlatego zaczęłam oglądać ów serial. I tak się potoczyło, wciągnął mnie i się w nim "zakochałam".

ocenił(a) serial na 10
Amy95

jestem podobnego zdania co S_z_y_m_o_n w sprawie telenowel że jest ich zbyt dużo ale mało z nich oferuje ciekawą fabuła, przez którą chce się ją oglądac. Kiedyś oglądałem tylko Zbuntowanego Anioła z Natalią Oreiro. A mam 24 lata
Oglądnołem wszystkie 440 odcinki