PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 980
ocen
7,3 10 1 30980
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Super Serial!!

ocenił(a) serial na 8

Musze powiedziec ze nie zawsze udaje mi sie ogladac wszystkie odcinki ale i tak uwielbiam ten serial, on jest naprawde swietny, jest tak zrobiony ze czesto lza sie w oku kreci, jestem wlasnie na 5 sezonie i naprawde jestem zmartwiony tym faktem ze jest to ostatni sezon:(... Nawet nachodza mnie takie mysli aby zrobili nowy serial na podstawie tego serialu w ktorym to Aiden by pomagal duchom i robial znacznie wiecej niz Melinda hehe tak sobie mysle xd a wy tez lubicie ten serial?

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Tak ;-) Ja także oglądam ten serial... Zaczęłam go oglądać od zeszłego roku.. jakoś tak we wakacje natrafiłam na Zaklinaczkę duchów i był to 13 odc. pierwszego sezonu ;-) i oczywiście nadrobiłam wszystkie wcześniejsze odcinki i oglądam teraz aż do dzisiaj na TVN7 ;-)

ocenił(a) serial na 8
monisia130995

:)) ahh ja uwielbiam ten serial :) szkoda ze to ostatni sezon... No fajnie jakby zrobili sequel

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

;-) Ale ten serial musiał być dosyć popularny i mieć dużą oglądalność, że po tylu latach go znowu puścili... bo Zaklinacz dusz jest z 2007 roku.. pewnie w Polsce puścili go po raz pierwszy gdzieś w 2008.. no a teraz jest 2013...

użytkownik usunięty
monisia130995

Ogólnie premiera na kanale CBS przypada 23 września 2005. Po dwóch latach stacja FoxLife wyemitowała po raz pierwszy pilot Ghost Whisperer. Z tego co pamiętam to oglądalność w USA eskalowała się w granicach 10-11 milionów widzów (I sezon), 9-10 milionów (II sezon), 8-9 (III sezon, trzeba zaznaczyć,ze ów sezon został skrócona o kilka odcinków ze względu na ogólnonarodowy strajk scenarzystów), 9-10 (IV sezon), 7-8 (V sezon). Nie ukrywam,że to był jeden z wielu sukcesów CBS (wielkiej piątki w amerykańskiej telewizji). Moim zdaniem i tak długo Ghost Whisperer utrzymał się w ramówce (nie każdy serial w USA może poszczycić się setnym odcinkiem).;)

ocenił(a) serial na 8

w sumie to prawda. Ten serial jest super zrobiony fajny klimat no i oczywiscie aktorzy:) ciesze sie ze jest taki serial no i na pewno bede do niego wracal :)))

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Kocham ten serial, za bohaterów, za fabułę i ogólnie:)
Serial jest świetny, szkoda, że jest tylko pięć sezonów, przydałoby się więcej!
Chciałabym zobaczyć, jak Aiden pomaga duchom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones