PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 980
ocen
7,3 10 1 30980
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Doktor Payne

ocenił(a) serial na 9

Chyba tak to się pisze. On wyjechał gdzieś za granicę, wróci?

ocenił(a) serial na 8
Semitae

Nie wróci, zastąpi go Eli :P Sama się zastanawiałam, dlaczego wyrzucili Payna. Wolałam go od tego psychiatry.
Zresztą wiele razy w tym serialu zrobili takie chamskie zamiany, Adrea - Delia, Payne - Eli, młody Ned - starszy Ned, Jim - Sam.....

użytkownik usunięty
OlgaKatarzyna

Jay Mohr wcielający się w postać cynicznego profesora Rick'a PAyne otrzymał swój własny sitcom,wiec ze względy na napięty grafik nie mógł dalej występować w serialu. W przypadku Aisha Tyler zrezygnowała z dalszego występowania w serialu. David Conrad pozostał do końca serialu.

ocenił(a) serial na 8

No dobrze, niektóre czynniki były niezależne od samych twórców, jednak szkoda mi Payne. Wydaje mi się, że Eli jest czymś w rodzaju.. Jego kopii? A przynajmniej jest podobny - w gestach, w żartach, zachowaniu.
A jest jakieś wytłumaczenie nagłej "dorosłości" Neda?

użytkownik usunięty
OlgaKatarzyna

Właśnie z tą metamorfozą Neda się nie popisali ;)

ocenił(a) serial na 9

W sumie trzy lata minęły, ale Ned miał chyba 10 lat wcześniej, jeśli dobrze wyłapałam. Tak właśnie myślałam, że pan terapeuta go zastąpił. Ale to przykre, naprawdę wolałam Payne! No i Andrea bardziej mi pasowała na przyjaciółkę Melindy, młoda, zakochana w poecie... Lubię Delię i jest może lepszą aktorką, ale to już nie to.

użytkownik usunięty
Semitae

Od finału II sezonu minęły może "serialowe" 8-9 miesięcy. Wydaję mi się,że Ned miał 13 lub 14 lat w II sezonie. Musiałbym rzucić okiem,w której klasie w "Amerykańskich szkołach" jest omawiana lektura "Zabić drozda".

ocenił(a) serial na 9

W 3cim sezonie Jim wspomina Melindzie, że są 3lata małżeństwem, a jeszcze nie maja dzieci. W sumie Delie poznali niedługo po ślubie, max pół roku.

użytkownik usunięty
Semitae

Delie spotkali w II sezonie (czyli ok dwa lata od pilota I sezonu), a pilot serialu przedstawiał historię, która miała miejsce ok 2-4 miesiące przed drugim odcinkiem I sezonu.

ocenił(a) serial na 8

A wiecie, co jest najlepsze? :D Że w ciągu tych 5-ciu lat po urodzeniu dziecka Ned się w ogóle nie zmienił xD

użytkownik usunięty
OlgaKatarzyna

Taki zabawny paradoks,może hormonki tylko działały w III sezonie :)

ocenił(a) serial na 8

Możliwe, do tego były aż tak cudowne, że zatrzymywały efekty starzenia :D (u wszystkich!)
Ale i tak uwielbiam Zaklinaczkę, chociaż wielokrotnie te jej "idealne" życie mnie denerwowało :D

użytkownik usunięty
OlgaKatarzyna

Ghost Whisperer zawsze traktowałem jako odskoczni od szarej rzeczywistości. Miłe dla oka był też skwer Grandview-szkoda,że w Polsce takich nie budują (najbardziej spodobały mi ta altana wraz z stojącymi zegarami).

ocenił(a) serial na 9

Przecież Ned ma inne włosy! : D To wieeelka zmiana. ; )

ocenił(a) serial na 8
OlgaKatarzyna

Ja sama lubiłam Payne ale Eli jest równie przeze mnie uwielbiany. Lubię jego dowcip, gesty, zachowania itp. A Delie też już zdążyłam obdarzyć sympatią. Aczkolwiek zgodzę się z metamorfozą Neda.

ocenił(a) serial na 9
Semitae

Wole Ricka, ale Eli też ma moją sympatię. Szkoda, że Rick nie pojawił się jeszcze chociaż w jednym odcinku ostatniego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones