PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867477}

Zaginiony Ollie

Lost Ollie
7,7 231
ocen
7,7 10 1 231
Zaginiony Ollie
powrót do forum serialu Zaginiony Ollie

Jak śmiesz Netflixie

ocenił(a) serial na 10

Gdybym parę miesięcy temu nie znalazła przypadkiem zwiastuna tego serialu, to najprawdopodobniej nigdy bym go nie obejrzała. Zero jakiejkolwiek promocji, oglądalność w dwa tygodnie po premierze praktycznie nijaka... Netflix dziwi się, że traci klientów, a jedyne co robi, to promuje tandetne filmy na jedno kopyto w stylu "Willi miłości", w ogóle nie dbając o tak genialne produkcje jak "Lost Ollie" czy też "Oderwij wzdłuż linii", które znajdzie zapewne tylko wybrana garstka. Skandal.
"Lost Ollie" jest po prostu przepiękne - zarówno w przesłaniu, jak i wizualnie. Nie mogłam przestać się zachwycać każdym kadrem; w jakimkolwiek momencie bym nie zatrzymała, to ujęcie bym zapewne oprawiła i powiesiła na ścianie. A sama historia? Nie umiem ubrać w słowa tego, co teraz czuję. Długo będę się zbierać po tym małym (według mnie) dziele sztuki.
Dziękuję Ollie

sk8er123

Dokładnie. Też przez przypadek trafiłem na ten serial gdybym nie szukał dogłebnie pewnie bym nie znalazł. Rzuciła mi się w oczy nietypowa miniaturka. I się nie pomyliłem. Nie wiem ile kasy wydali na tą produkcję ale warto było. Czegoś takiego w życiu nie oglądałem. Majstersztyk kinowy. Niesamowocie opowiedziana historia.  Nie mogę się pozbierać po ostatnim odcinku. A co do netflixa to racja. Promują badziewie.

ocenił(a) serial na 9
sk8er123

Ja właśnie skończyłam serial w jeden dzień i właśnie siedzę i ryczę T_T

ocenił(a) serial na 10
Hagraven

34 lata na karku i również zryczałem się jak bóbr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones