PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009243}

Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki

Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.
4,9 1 684
oceny
4,9 10 1 1684
4,0 2
oceny krytyków
Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki
powrót do forum serialu Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki

To bardzo zabawne. Osoby wypowiadające się na forum, które przyznają "Złej wegance" niskie oceny, wyśmiewają bohaterkę i jej głupotę, a same nie wiedzą, że oceny na filmweb wystawia się filmowi, oceniając jego realizację/twórców, a nie bohaterów. Więc uświadomię was, jest to film dokumentalny, a nie fabuła.
To, że ta historia was oburza i zastanawiacie się, jak to możliwe, że takie osoby chodzą po świecie, przemawia za tym, że powinniście dać serialowi wysokie oceny, bo to oznacza, że twórcy odwalili kawał dobrej roboty. Namówili tę kobietę do wzięcia w tym udziału oraz jej pracowników. A na pewno nie było to łatwe. Tak jak i ustalanie faktów. Do tego pytali ją o niewygodne szczegóły, a potem o to samo inne osoby. Dzięki temu dokument jest obiektywy. I świadczy o tym, chociażby to, co myślicie o tej kobiecie.

ocenił(a) serial na 6
astrid_broxx

Zgadzam się. Jestem na drugim odcinku, wciągnęło mnie i oglądam z zainteresowaniem. Weszłam na forum i odnoszę wrażenie, że oceny dostaje Sarma, a nie sam serial. Oczywiście kompletnie nie rozumiem zachowania tej kobiety, wręcz jestem zszokowana, że można tak dać się oszukać, ale nie zmienia to faktu, że serial jest sprawnie zrobiony i mnie wciągnął. Nie mam zamiaru obniżać oceny ze względu na głupotę głównej bohaterki czy dlatego, że jej występ pewnie jest sposobem wybielenia samej siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones