PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479106}

Wyspa Harpera

Harper's Island
7,4 11 620
ocen
7,4 10 1 11620
4,3 3
oceny krytyków
Wyspa Harpera
powrót do forum serialu Wyspa Harpera

cos to podobne do 10 murzynkow tyle ze ma mniej polotu i morderstwa bardziej wymyslne....po dwoch odc przypomina to pile albo jasona z piatku 13 latajacego z kindżałem po lesie ale dla pana mlodego bede to ogladac bo ciacho pierwsza klasa!

amanda147

Pan młody- ciacho? No to zależy od gustu... Dla mnie cicho to Jimmi-rybak :)

ocenił(a) serial na 10
Marta28

Mi też się podoba Jimmi rybak ;D ale w początkowych odcinkach lepiej wyglądał teraz taki przylizany jakiś :D

dominika1092

też to zauważyłam :)
:) <za krótk8i> <za krótki>

ocenił(a) serial na 8
Marta28

też wybieram Jimmiego, Henio jakiś taki ciut zezowaty jest ;-)

ocenił(a) serial na 7
so_fine

Henio zezowaty? Nie, no bez przesady. Henio czasami ma tylko takie troche mhrroczne spojrzenie, gdyz w tajemnicy spozywa tabetki JD. ;D
A Jimmy ostatnio chyba lyka cos zamulajacego, gdyz ekspresja mu tak jakby padla. ;D Wniosek: Obaj sa opanowani przez zuo. ;D

Skoro juz ktos wspomnial o problemach ze wzrokiem, to chociaz nie jest to wlasciwy watek, to jednak zapytam. ;D
Czy to tylko moje urojenia, czy tez Wakefield ze zdjec nie wyglada jak W. z 10 odcinka? Nie wiem, moze ja niedowidze, ale to chyba nie ten sam facet.

ocenił(a) serial na 8
DearDarknessX

ano faktycznie, nie pomyślałam, że to wszystko może być przez prochy ;-) ;-) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones