PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479106}

Wyspa Harpera

Harper's Island
7,4 11 620
ocen
7,4 10 1 11620
4,3 3
oceny krytyków
Wyspa Harpera
powrót do forum serialu Wyspa Harpera

hyh...[SPOILER]

ocenił(a) serial na 5

jakość serialu spadała wraz z kolejnymi odcinkami, uff dobrze że zakończyli na 13 odcinkach gdyż nie wyobrażam sobie więcej...

btw. czy was również irytowała ta mała Madison?? :|:| jej kłamstwa i ufność wobec Wakefild'a :|:|

serial oceniam na 5/10



pzdr. Nexx

ocenił(a) serial na 8
Nexus_Six

Ona we mnie budziła wstręt ! Niewiem co bym jej zrobil ale napewno po kolejnym jej anemicznym "przebudzeniu" i wyjawieniu czegoś ważnego napewno bym jej nie głaskał(tak jak oni to robili..."Nic sie nie stało Madison..." :/) Brrr... Wredna jędza :P

ocenił(a) serial na 5
kotek658

ja bym ją na samym początku zabił :D

btw. postać Henry'ego także z biegiem czasu zaczyna mnie irytować i to nie udolne spychanie wszystkiego na Szeryfa ;]

użytkownik usunięty
Nexus_Six

zgadzam się z Tobą.Jak oglądnełam 6 odcinków pomyślałam sobie, że jest super ale po 9 odcinku wszystkiego się domyśliłam a na dodatek spiepszyli tymi naciąganymi scenkami z ostatniego i przed odstatniego odcinka lepiej by to wymyslili gdyby okazalo sie ze ta mala wredna dziewczynka mordowala

ocenił(a) serial na 5

haha no to by mnie totalnie zaskoczyło jak by Madison była killerką :D

ocenił(a) serial na 10
Nexus_Six

weeeź,ale ta mała zołza jest tak irytująca,że cholera może człowieka trafić podczas oglądania jej głupiej twarzy ;d

ocenił(a) serial na 8
rexona_130

pokaż swoją twarz:D

<br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>

Nexus_Six

najglupsza scena - jakim cudem jak Jimmy przyjechal na masce jeepa pod ich domek, stwierdzili ze na pewno NIKT nie kierowal autem podczas gdy Wakefiled tams obie siedzial w srodku? xd przeciez auto zahamowalo.

ocenił(a) serial na 10
davemaster

Po pierwsze To było Cannery a po drugie oni nie wiedzieli kto prowadzi
samochód bo było ciemno a poza tym nie wiedzieli ze wtedy Wakefield zabijał
i myśleli że to szeryf bo Madison im tak powiedziała xD
Dziwne dziecko o.o

ocenił(a) serial na 8
Nexus_Six

Madison była irytująca, ale jej dziwne zachowania podkręcały atmosferę serialu, gdyby każdy był superostrożny i nieufny, to jaką byśmy mieli akcję?
Nie zamierzam się czepiać merytoryki, bo myślę, że nie w tej kwestii twórcy produkcji chcieli osiągnąć perfekcję. Moim zdaniem serial miał być formą rozrywki i w tej roli sprawdził się idealnie. Nie rozważając każdego pojedynczego zachowania bohaterów serial obejrzałam w ciągu jednego wieczoru/nocy świetnie się przy tym bawiąc i bardzo sobie go chwalę. Tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones