PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479106}

Wyspa Harpera

Harper's Island
7,4 11 620
ocen
7,4 10 1 11620
4,3 3
oceny krytyków
Wyspa Harpera
powrót do forum serialu Wyspa Harpera

1 odcinek o 22:05 ; 2 odcinek o 22:55.
Ogląda ktoś? :) Ten serial ciekawi mnie już od dawna, ale jakoś nie miałem okazji go wcześniej obejrzeć.

rpd0

nie jesteś sam, też jestem w takiej samej sytuacji ;D

ocenił(a) serial na 7
rpd0

Oczywiście obejrzę. Słyszałam pozytywne opinie a znajoma powiedziała, że muszę ten serial zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 6
MargaretZet

naprawdę niezły serialik, trochę się wolno huśta, ale jest co obejrzeć. polecam!

mikruzzo

Pierwszy odcinek to prawdę powiedziawszy nic specjalnego. Nie był to typowo wprowadzający pilot, raczej fabuła wyrwana z kontekstu z małą dawką retrospekcji. Mało się dowiedziałem o interakcjach między bohaterami. Wszystko owiane tajemnicą. Akcja się rozkręca dopiero pod koniec drugiego odcinka żeby zaskoczyć nas świetną końcówką. Trzeci i czwarty odcinek są dosyć ciekawe, z odrobiną humoru i nawiedzoną dziewczynką, ale akcja znowu zwalnia.
Czekam z niecierpliwością na kolejne dwa odcinki :)

Nie zwróciłem uwagi kim była ta blondyna, którą ktoś polał benzyną i podpalił w drugim odcinku. Jakaś ich koleżanka z ogniska? Chyba nikt szczególny skoro nie było o niej wzmianki w dwóch kolejnych odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
rpd0

U mnie piątkowe wieczory również z Wyspą Harpera :) Przez te 4 odcinki ubyło trochę osób, szkoda że zauważyli tylko wisielca, a reszta ...? Naliczylam sporo ofiar, nikt sie nie zainteresowal chlopakiem uwięzionym pod łodzią, który "nie dotarł na czas", wujkiem, księdzem i blondy z pieskiem, którą kolega rpd0 zapamiętał :)
Czekam na kolejne odcinki :)

MargaretZet

A faktycznie, to była ta blondyna od pudelka.
Prócz wisielca zauważyli jeszcze byłego panny młodej. No i 'ofiara' własnej próżności w ostatnim odcinku, która też prawdopodobnie zginie. Mam nadzieję, że tego grubasa też w końcu zarżną. Nie ma nic gorszego niż chciwy, ukrywający prawdę grubas.

ocenił(a) serial na 7
rpd0

no no, widzę że robisz czystkę w filmie ;P

P.S. Ex Młodej został przypadkiem odnaleziony i zaraz potem zatopiony, nikt inny nie wie jaki los go spotkał, a męska ekipa też nie bardzo chyba wie, kto to był

ocenił(a) serial na 8
MargaretZet

w przypadku wujka to wysłano do Henry'ego z jego komórki smsa że wyjeżdża czy coś w tym stylu, a w następnych odcinkach, chyba piątym, SPOILER, Trish powie ojcu coś w deseń że blondi musiała wyjechać czy jakoś tak. i zaczną odkrywać zwłoki i ogólnie się całość rozkręci ;)

poza tym, serial jest niezły. moim zdaniem momentami nawet lepszy od współczesnych kinowych "horrorów", o ile jeszcze można je tak nazwać. całego jeszcze nie obejrzałam, ale jestem póki co na półmetku i nie zanosi się na to, żebym miała przerwać oglądanie Wyspy Harpera. ;p

rpd0

A ja mam pytanie odnośnie jutrzejszych odcinków - w programie TV z tego, co zauważyłam, ich nie będzie, gdyż będą transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
Czy ktoś wiem od kiedy będzie ten serial nadawany ponownie? :)

Carla

Nom, dzisiaj ich nie będzie, ale na szczęście IO kończą się akurat w czwartek za tydzień i w piątek 3. sierpnia będą już kolejne odcinki Wyspy Harpera - siódmy i ósmy :)

rpd0

Dzięki wielkie za odpowiedź! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones