PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624596}
2,8 2 236
ocen
2,8 10 1 2236
Wszyscy kochają Romana
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Romana

- To jest sitcom. W sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich oglądać. Czuję się jak ktoś, kto przywiózł prostytutkę z Chicago i musi ją ubrać, żeby się sprzedała w Warszawie - opowiada o swojej pracy przy "Wszyscy kochają Romana" Bogajewicz, dodając: - TVN kupuje program od pajaców z Los Angeles, którzy wyprodukowali ten program 15 lat temu i nie kumają o co chodzi. Forma jest do dupy i stara, a ja jestem wynajęty, by uczynić ten cycek atrakcyjnym i żeby była erekcja - podsumowuje reżyser. [z Hatak]

lostman666

taa...,,Jurek Bogajewicz wyreżyserował najnowszy serial TVN ,,Wszyscy kochają romana'' ale WEDŁUG NIEGO SITCOM JEST ...DO DUPY'' -Angota

lostman666

Taa nikt nie chce grać, nikt nie chce oglądać - to dlaczego takie seriale jak Świat według Bundych są uznawane niemal za klasyki?

wallian

bo to serial oparty na oryginalnym pomyśle a nie jak te wszystkie nędzne polskie podróbki przez które sie chce wymiotować

użytkownik usunięty
lostman666

... myślę, że Cię trochę nabrali, bo ta konferencja reżysera to niezły chwyt marketingowy :) serial będzie ok.

lostman666

po oglądnięciu odcinka zgadzam się z reżyserem.

ocenił(a) serial na 1
lostman666

Liczy sie dobry scenariusz i dialogi- a oni idą na łatwiznę i na siłe odgrzewają amerykańskiego hamburgera sprzed 15lat, zamiast chociaż trochę się postarać.Najłatwiej odwalić fuszerke i powiedzieć,że sitcomy są do de, a ja jestem tylko wynajety do odwalenia czarnej roboty.Nie najlepiej to świadczy o reżyserze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones