PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 849
ocen
8,0 10 1 41849
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

napisy 4x09

ocenił(a) serial na 10

Można liczyć na tłumaczenie najnowszego docinka? Bardzo prosimy ;))

ocenił(a) serial na 10
lechitka

dołączam się do prośby :)

lechitka

Ja także ;p

szaga9001

bardzo ładnie prosimy ;)

ocenił(a) serial na 8
pekatrine

No to ja też się dołączam:)

ocenił(a) serial na 7
lechitka

Było się uczyć angielskiego :P


Nie, żartuję, też czekam na napisy :D

ocenił(a) serial na 7
lechitka

Chyba jeszcze nigdy napisy nie były tak długo w tworzeniu, prawda?

Może jest kilka chętnych osób do zrobienia grupki tworzenia napisów do sitcomów? Może zbierzmy jakąś solidną grupkę i jakoś pomożemu tłumaczowi, który tłumaczy napisy w tym sezonie, co myślicie? Proszę się zgłaszać w temacie :)

ocenił(a) serial na 9
Note

Ja bym chętnie pomógł, ale mam ostatnio bardzo mało czasu. Mógłbym wydrukować i tłumaczyć sobie jadąc pociągiem do szkoły a potem przepisywać, trochę dużo roboty, więc jak masz jakiś inny pomysł to jestem chętny wysłuchać wszystkie propozycje.

ocenił(a) serial na 7
Ciesla

A ile czasu zajmuje Ci dojazd do szkoły pociągiem?

ocenił(a) serial na 9
Note

Coś koło 20 minut. Chyba że się przesiądę na jednej stacji i poczekam na znajomych to wtedy mam około 50 minut na to
Wydrukuję sobie teraz i jadę. Zobaczę ile uda się przetłumaczyć.

ocenił(a) serial na 9
Note

Dobra, muszę przyznać że tłumaczenie napisów to dużo żmudniejsza i nudniejsza robota niż mi się wydawało. Przetłumaczyłem do 4:43, dalej już nie dam rady. Parę słów/zwrotów nie znałem/nie znałem po polsku więc je zostawiłem. Link do napisów: http://www.speedyshare.com/hujU6/Napisy.rar
(moje prztłumaczone i angielskie, do korekty. Mam nadzieję że chociaż trocję pomogłem.

ocenił(a) serial na 8
Ciesla

Spokojnie, dzisiaj napisy już będą. Przepraszam za opóźnienie, nie było mnie w kraju.

ocenił(a) serial na 9
_surreal_

Dziękujemy za tłumaczenie:) już nie mogliśmy się doczekać. Robisz świetną robotę:)

ocenił(a) serial na 8
lechitka

Napisy dodane do napisy24 oraz napiprojekt

ocenił(a) serial na 10
_surreal_

dzięki wielkie :) już myślałam, że nikt się nad nami nie zlituje i się nie doczekamy ;D

ocenił(a) serial na 8
lechitka

Odcinek 10 będzie przetłumaczony znacznie szybciej, niż ten. Na odcinek 11 przyjdzie poczekać do 9 stycznia (premiera w USA).

_surreal_

"lubie to" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones