PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 794
oceny
6,8 10 1 8794
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Kret..

ocenił(a) serial na 10

Witam jestem po 6 odcinku i wydaje mi się że hal niebył jedynym kretem tylko tez ta murzynka bo od początku
3 sezonu wspina sie po szczeblach władzy by mieć dostęp do tajnych informacji i brakowało jej
tylko dostępu do informacji o broni volmerów (jakoś tak) i zdobyła je i pewnie teraz ta misja
ratunkowa sie niepowiedzie lub bedzie atak na baze ludzi by zniszczyć broń tą taka moja teoria
jest jak myślicie w sprawie tego kreta?

Adi323_filmweb

o broni volmów jak coś;) a kretem może być każdy:) ale najbardziej obstawiam tak jak ty peralte ::)

ocenił(a) serial na 8
Adi323_filmweb

również wydaje mi się że to ona

ocenił(a) serial na 5
Adi323_filmweb

To samo :)

ocenił(a) serial na 8
Adi323_filmweb

Zgadzam się jak najbardziej, od początku już mi nie pasowała i mnie wnerwiała. Wiec pewnie zgodzicie się że najlepszy moment 6 odcinka to ten w którym Hal przywalił jej w mordę :D

ocenił(a) serial na 6
matek24

Nie wiem czy już widzieliście nowy odcinek 3x07 ale bardzo chciałbym zobaczyć wasze miny jak wyjdzie na jaw kto jest kretem. Sama byłam zaskoczona. Wiedziałam, że to nie mógł być Hal. Nie będę Wam odbierać przyjemności i się nie wygadam.
Moja reakcja: how the hell did that happen? A potem tylko WTF.

Adi323_filmweb

Wszyscy się mylili.

ocenił(a) serial na 8
Destr0

Właśnie obejrzałem 7 odcinek i powiem że nigdy bym jej nie podejrzewał, chociaż teraz wiadomo czemu alexis jest po części kosmitką. Tylko jak i kiedy została kretem?

ocenił(a) serial na 8
Destr0

Nikt się nie pomylił, cytuje "Espheni są zbyt przebiegli, by polegać na jednej strategii", więc panna Peralta nadal jest podejrzana co sam Pope nawet zauważa. Na razie Delgato odegrała swoją role, a szefem tej komórki szpiegowskiej może być, a dla mnie jest, ta głupia Peralta.

ocenił(a) serial na 8
matek24

Pytanie numer jeden - kto zwerbował Lourdes?
Pytanie numer dwa - czy był to Hal czy wpadła gdzieś indziej?
Pytanie numer trzy - jak miała tyle robali pod skórą, a jeden wystarczy żeby przejąć kontrolę, ile jeszcze osób może być zwerbowanych???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones