PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 794
oceny
6,8 10 1 8794
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Serial z sezonu na sezon robi się coraz lepszy, a to dlatego, że twórcy są "interaktywni" cały
czas rozmawiają z widzami i biorą pod uwagę krytykę. moje odczucia po pierwszym sezonie
były takie (cytuję pewnego kolegę) "dupy nie urywa, ale daje radę" po drugim sezonie byłam
zaciekawiona "o co chodzi z tymi obcymi", a teraz jest już trzeci sezon i zaczyna się robić z tego
wreszcie seria Sci-Fi :) TNT wysyłali nawet ankiety do fanów z fb i tweeta gdzie odpowiadaliśmy
na pytania jakie wątki nam się podobają , co byśmy zmienili, które postacie są fajne itp. widać,
że zależy im na poprawianiu tej produkcji. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, że
zamiast zwijać produkcję "bo mała oglądalność" to jednak chcą ją poprawić i autentycznie
słuchają krytyki, kontaktują się z widzami itp dużo wysiłku włożyli w promocję serialu w sieci
poprzez strony społecznościowe co skutkuje tym, że mimo sporo negatywnych głosów to serial
budzi zainteresowanie i będzie kontynuowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones