PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365307}

Wojna i pokój

War and Peace
7,7 5,0 tys. ocen
7,7 10 1 4996
Wojna i pokój
powrót do forum serialu Wojna i pokój

Ale dzieje bohaterów zamotane...Alessio Bonni aktor grający Księcia Bołkońskiego rzeczywiście jest bardzo przystojny i nadaje postaci charyzmatyczną osobowość, siłę charakteru i magnetyzm. Ale żal mi że ta postać "musiała umrzeć". Ech...szkoda
;(

justyna54

zgadzam się w 100%, jak Książę Bołkoński to tylko z pochmurną ale jakże magnetyczną twarzą Alessio Boni :) doskonale dobrany aktor !
a że musiał umrzeć... cóż pozostaje nam winić Tołstoja ;)
ale przyznaj jak bosko Bołkoński/Bonni wygladał z zarostem :)

z zamotanych dziejów głównych bohaterów chyba najbardziej byłam zadowolona z pary Sonia-Denissow :) on taki sympatyczny był :) i obojgu należało się coś od zycia dobrego

tak samo zresztą jak w przypadku Marii i Mikołaja... niektórzy zarzucaja Mikołajowi, że zdradził Sonię... ja myslę, że zwyczajnie wydoroślał, wojna zmieniła jego spojrzenie na świat i ludzi... młodzieniec zmienił się w mężczyznę... który pokochał prawdziwie naprawdę wartościową oddaną kobietę /co nie znaczy że Sonia taką nie była/... serce nie sługa...

happy end jak malowany... no tylko Księcia żal :)

ocenił(a) serial na 10
LilyRain

Właśnie. To głupie, ale nie mogę skojarzyć, który to był ten Denissow. Mógłby mi ktoś podać jakieś wskazówki? :)

ocenił(a) serial na 10
madzia92_92

z tego co mi się wydaje to ten co uratował życie Nikołajowi w pierwszej części :P

madzia92_92

Denisow to był przyjaciel Mikołaja (tego w którym sie Sonia bujała).On w pierwszej części bujał się w Nataszy, nawet poprosił ją o rękę ale ona była zabujana w Andrzeju i się nie zgodziła. A i ten Denisow miał takie długawe włosy, w czosnek zaczesane;)

ocenił(a) serial na 10
justyna54

Aha, dzieki wielkie, już kojarzę. :) Ale fakt faktem, że ta postać nie szczególnie często się przewijała podczas filmu, raczej była w cieniu, może dlatego nie zapamiętałam imienia:)