PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91538}

Will i Grace

Will & Grace
7,5 2 606
ocen
7,5 10 1 2606
5,0 2
oceny krytyków
Will i Grace
powrót do forum serialu Will i Grace

Co tu dużo mówić. Kiedyś ten film wygrał w ankiecie "co chcielibyście zobaczyć w TV Okey" i kto czekał to się doczekał.

Numer 1. z serii "Will&Grace" wraz z płytą DVD z 4 odcinkami:

* "Stworzeni dla siebie"
* "Pod wspólnym dachem"
* "Łazienka dla dwojga"
* "Kwestia gustu"

w sprzedaży już od 23 lutego 2011 r.

http://amercom.com.pl/strony.php?kod=wg

ocenił(a) serial na 10
loginnuss

Na pewno kupię, a nie wiesz ile będzie kosztować?

ocenił(a) serial na 10
Karen_Walker

Ja stawiam na 9,95 lub 9,99 PLN. Można przeliczyć z prenumeraty, która kosztuje 9,50 PLN za numer. Niestety tradycyjnie dla Amercomu tylko 2 sezony :(

ocenił(a) serial na 10
Blazej_P_

Szkoda, że tylko 2 sezony. Ja do nich napisałam E-mail,czy jest możliwość aby przedłużyli prenumeratę na dalsze sezony, bo co za sens tylko dwa? Ja chcę wiecej !

Karen_Walker

Cena z dodatkiem: 4.95 zł jednakże to raczej jest tzw. standalone, więc 10 zł kolejne będą.

loginnuss

Przykro to mówić, ale zostanie wydanych tylko 5 numerów z 20 odcinkami, tym samym zabraknie dwóch do skończenia 1 sezonu no i cały drugi przepadł. Z tego co wiem, to serial był bardzo trudno dostępny no i może to się przełożyło na decyzję.

loginnuss

Dokładnie. Serial był bardzo trudno dostępny. Cały dzień (tj. 23.02.2011r.) poświęciłem na bieganiu po mieście w poszukiwanie numeru pierwszego. I w końcu sobie darowałem jak w "empikach" nie było :)

ocenił(a) serial na 9
kacper3x6

a ja nie miałem problemu z nabyciem, był praktycznie w każdym sklepiku z gazetami (w tesco, kauflandzie itd) a jak napisałem do nich maila z zapytaniem o kolejne sezony to mi odpisali, że ciężko im w tej chwili powiedzieć, szkoda a już myślałem, że chociaż 2 sezony bedę miał;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones