PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 345
ocen
8,2 10 1 1345
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Nie ma dobrego serialu bez "czarnego charakteru", to wiemy wszyscy. Jednak w tym autorzy poszli w tej kwestii za daleko. Ten Emir to jest jakiś diabeł wcielony: wiecznie ponury, arogancki zarozumiały bufon, który uważa się za jakiegoś "nadczłowieka". Moim zdaniem, prawdziwy "czarny charakter" powinien być człowiekiem szalenie inteligentnym i mieć jakąś charyzmę, albo przynajmniej być postacią nie do końca jednoznaczną ( jak Hurrem ze "Wspaniałego stulecia", która mimo wszystko jednak rzeczywiście kochała swojego męża i dzieci). Dobra, niech będzie może być postacią jednoznacznie złą, byleby tylko była inteligencja i charyzma. Natomiast tutaj tego Emira nie da się strawić, mimo iż aktor gra go bardzo dobrze, tutaj się należą duże pochwały. Nawet jak się go widzi to od razu budzą się negatywne uczucia: wiecznie ponury i posępny... Dobra, mógłbym znieść wszystko, gdyby tylko nie był tak arogancki i nadęty. To są najważniejsze cechy, których u ludzi nienawidzę i może dlatego tak trudno mi go oglądać...

historyk_2

To chyba indywidualna kwestia bo ja np uwazam emira za charyzmatycznego faceta co do jego arogancji to w pozniejszych odcinkach zobaczysz inne "odcienie" jego charakteru sam sie zdziwisz ze gośc ktory płacze bo deniz nazwała go tatą to ten sam co przed chwilą bezlitośnie chcial kogos zabić ,to samo dotyczy jego relacji z asu ktora najpierw byla jego wrogiem a pozniej emir jako jedyny wspierał siostre nawet jak po probie zabicia nihan trafila do psychiatryka
https://m.youtube.com/watch?v=lFoEAzSPmYo

marta490

Mam nadzieję, że to będzie prawda :) Bo jak na razie to zdecydowanie bardziej lubię jego tatusia- też jest kanalią "Jaki syn taki ojciec", ale nie jest na każdym kroku tak obrzydliwie arogancki, nie podkreśla też non stop, że jest "nadczłowiekiem" i co może być najważniejsze- sprawia wrażenie człowieka do pewnego stopnia tajemniczego, a ja bardzo to lubię w postaciach filmowych...

historyk_2

Nie chce spoilerować ale to właśnie galip jest winny temu ze emir jest jaki jest że asu byla psychicznie chora a matke wypchnął z balkonu malo tego utrzymywal ją w śpiączce farmakologicznej wiele lat ze strachu ze matka sie wybudzi i powie prawde

ocenił(a) serial na 5
marta490

Ja nie uważam Emira za charyzmatycznego faceta. On nie ma cech pozytywnych i żadnych ludzkich uczuć i tyle. Nadczłowiekiem też nie jest. A tak na marginesie - do roli głównej mogli wybrać ładniejszą aktorkę.

AnkaJ_3

Ma uczucia owszem jest okrutny i psychopatyczny ale widzialam u emira rozpacz ból miłość wspołczucie troske problem w tym ze galip od malego wpajał mu ze ma być silny i niepokonany obojetnie jakimi metodami do tego dojdzie wiec jak emir mial problem to znał tylko takie sposoby na rozwiązanie jakie pokazał mu tatuś sam o tym nie raz mowil w scenach z matką ze on inaczej nie potrafi i nawet jak wie ze to jest złe to nie zna innego sposobu
Co do aktorki grającej nihan to sie zgodze kazda inna jest ładniejsza asu ,zeynep nawet banu

ocenił(a) serial na 10
marta490

No Banu tak niekoniecznie :D

ocenił(a) serial na 5
historyk_2

Obejrzyj Karadayi z napisami. Tam ojciec głównej bohaterki, (którą gra Berguzar Korel) jest całkowicie negatywną postacią. Turcy już tak mają. I też ten człowiek nie ma żadnej charyzmy. Mimo to serial JEST ŚWIETNY.

AnkaJ_3

Cały czas słyszę o tym serialu "Karadayi" i nie potrafię zrozumieć czemu w Polsce go nie puszczają skoro non stop spotykam się z pozytywnymi opiniami na jego temat... Dziękuję za radę. Co do Emira, to użyłem wobec niego pojęcia "nadczłowiek" w sensie ironicznym, bo on cały czas tak się zachowuje jakby był nie wiadomo kim, mimo że tak naprawdę dla mnie jest nikim: wszystko co ma zawdzięcza tylko temu, że miał bogatego tatusia i nic więcej. Mimo to na każdym kroku słyszę od niego: "Emir Kozcouglou nigdy nie przegrywa" , "Emir Kozcouglou to, tamto...." Coś mnie zalewa jak widzę takich ludzi, wiele mogę wybaczyć, ale ta cecha charakteru wyprowadza mnie z równowagi. Jak coś takiego widzę od razu przychodzi mi na myśl: "A żeby ci ktoś dał w ryja, może wtedy trochę spokorniejesz". Natomiast co do samego serialu to mam mieszane uczucia: nie czuje w nim Turcji, tego specyficznego tureckiego klimatu, bardziej przypomina mi to jakieś produkcje o życiu bogatych ludzi w krajach Zachodu...

historyk_2

EMIR to znaczy książę i całe wytłumaczenie. A Nihan spełniała wszystkie warunki żeby zostać księżną. Nic dziwnego że została wybrana na żonę własnie taka kobieta.
Emir już to pisałam został zaprogramowany na szefa wielkiej korporacji. Przypuszczam ,że w Turcji takie biznesy prowadzi się inaczej niż w zachodniej cywilizacji. Wszędzie korupcja , układy , życie biednego człowiek nie ma żadnego znaczenia. I do takiej roboty był stworzony Emir. Postać straszna , ale też tragiczna. Piekielnie zdolny dosłownie piekielnie , nigdy nie zrozumie zwykłego ludzkiego życia. .Życie spędzał w wygodnej limuzynie lub w biurze czy rezydencji. A gdzie prawdziwe życie??
Pewnie dlatego nie zauważył związku Nihan z Kemalem , bo oni bywali gdzie indziej. Np na starej łodzi czy wzgórzu latawców. Emir pewnie nawet nie wiedział ,że są takie miejsca.


Matylda_07

Swoją drogą aktorka grająca Nihan jest prześliczna. Ma jakąś taką delikatność . Ta mała śliczna buzia. Marzenie. Rzeczywiście mała księżniczka. Bardzo mi się podoba. Zresztą cała trójka jest fajnie dobrana. No i narysowane oczy Buraka ......

ocenił(a) serial na 5
Matylda_07

Mnie się Nihan nie podoba. Dobrze gra, ale mogli wybrać do tej roli piękniejszą aktorkę, których w Turcji nie brak.

AnkaJ_3

I byłaby kolejna ładna i tyle tutaj ewidentnie twórcy w doborze głównej pary celowali w chemie między dwójką aktorów, która w takiej histori jest koniecznością i to im się udało za co uważam należy się im duży plus.

ocenił(a) serial na 9
Matylda_07

Ja się zgodzę, aktorka grająca Nihan jest taka słodka i malutka, delikatna, śliczna. Oczywiście aktorki grające Asu, czy Zeynep są piękne, bo urodę mają taką typowo turecką :)

ocenił(a) serial na 10
historyk_2

Gdyby Nihan zapaliła choć jedną świczuszkę miłości w Emirze, wiem, że zobaczylibyśmy go całkiem innego.
Oglądając ten serial, miałam wrażenie, że stałam obok, każdą emocję Emira czułam na sobie. Jemu po prostu brakowało miłości. A obsesja niestety mu w tym nie pomagała. To miała być Nihan i nikt więcej.

nadalka900

Gdyby Nihan zapaliła choć jedną świczuszkę miłości w Emirze, wiem, że zobaczylibyśmy go całkiem innego

Możesz mieć rację. Ale gdyby Emir zauważył ,że Nihan nie leci na jego majątek i władze ,że jest to dziewczyna wrażliwa , kochająca ludzi to może zyskałby uznanie. Niestety nie przyszło mu to do głowy. Nawet liściki na bukietach pisali jego pracownicy,zero własnej inicjatywy. Prezent na urodziny też kupował asystent, bo Emir dopytywał się co to jest- suknia w kolorze lila. Kemal kupił balony i osobiście napisał miły liścik czy róże za wszystko co miał. Kemal po prostu sprawiał jej rożne przyjemności.
Czyli bez kasy też można.
Emir nie potrafił tego przeskoczyć . Gdy zapraszał na koncert to najważniejszy był prywatny samolot.
Gdyby Nihan zależało na majątku to przecież wyszłaby za maż bogato jak robi wiele kobiet. Każdy w życiu lubi i kocha co innego

Matylda_07

Ale obrączkę ma Emir jak śruba okrętowa. To taka demonstracja małżeństwa. Swoją drogą fajna ta obrączka chociaż solidna :)))

ocenił(a) serial na 9
nadalka900

Była kobieta, która go kochała i to bardzo, ale niestety obsesja Emira na punkcie Deniz i Nihan wygrała. Wystarczy spojrzeć na to, że jeśli Nihan była zamknieta w domu i miał ją "pod kluczem" to zajmowal sie zupelnie innymi sprawami, bo jedyne czego chciał to kontrola i władza, jedyne czego chciał to zwycięstwo nad Kemalem.

NaomiClark_

Zeynep go kochała ale on jej nie,miał z nią być bo była nachalna?nawet jak miała urodzic mu dziecko chciał tylko poyraza ,przeciez nihan sie z nim rozwiodła wziął slub z zeynep i co?dalej jej nie chcial a o miłości do niej to nawet mowy nie było

historyk_2

Przesadzili? Błagam Cię.
Chyba nie widziałeś/aś Kayi z "Łez Cennet". Ten to jest psychol.

Ertix_Poke

Powiem tak: widziałem wiele czarnych charakterów z tureckich seriali... Z Emirem mam problem z tego względu, że jest na każdym kroku arogancki, cyniczny, bezczelny i uważa siebie za "nadczłowieka". Mnie po prostu odrzuca od takich ludzi, wiele mogę wytrzymać ale nie taką postawę... Pewien ksiądz kiedyś przy mnie powiedział w kościele "Pycha jest królową wszystkich wad", zgadzam się z tym w 100%, nie mogę znieść ludzi, którzy na każdym kroku demonstrują swoją pychę... Natomiast w tym filmie przeszkadza mi nie tylko on, ale nawet jeszcze bardziej rodzeństwo głównej pary (Tarik, Zeynep, Ozan). Dla mnie postaci w serialach mogą być dobre,albo złe, ale nie mogą być żałosne.. Tarik- zakompleksiony zazdrośnik, który ciągle podświadomie uważa się za gorszego od swojego brata i chcę wszystkim udowodnić, że jest inaczej ( a najbardziej to chyba samemu sobie). Każdy głupi by zauważył, że skoro najgorszy wróg mojego brata chce mi pomagać w życiu (nie wiadomo dlaczego), to musi to robić tylko po to, żeby mnie wykorzystać przeciwko bratu, a nie z dobroci serca. Każdy głupi... ale nie Tarik, dla niego najważniejsze było, że "ktoś mnie wreszcie docenił"... Szkoda gadać... Zeynep- pusta i powierzchowna dziewczyna, która z trzech zalecających się do niej facetów wybrała najgorszego. Czemu ?? Bo zaimponowały jej jego władza i pieniądze... Ozan- dziecko dwudziestokilkuletnie. Nic w życiu nie robi, na niczym się nie zna, niczym poważnym nie interesuje i nie widać nawet, żeby miał wyrzuty sumienia, że przez niego siostra tkwi w chorym układzie z Emirem... Emir w jednym miał rację, znał się na nich wszystkich. Trafnie podsumował ślub Ozana i Zeynep: "wyszły za siebie dwa zera"... Tak naprawdę cała trójka (Tarik, Ozan i Zeynep) to niedojrzałe dzieci, chociaż mają po dwadzieścia kilka lat...

historyk_2

Wiek nie jest tu żadną kwestią. Są ludzie po 40-stce co zachowują się jak 12-latki.
Niemniej, nie do końca bym się z Tobą zgodził co do tych postaci, ale tę opinię zostawię dla siebie.

Ertix_Poke

Ciekaw jestem tego innego zdania, niż moje, być może zauważę coś, czego w tych postaciach nie dostrzegam. Mówię to bez żadnej ironii i złośliwości.

historyk_2

Co do jego inteligencji to właśnie ją posiada, doskonale właśnie punktuje innych - Tutaj przykład Ozana i Zeynep.

Co do jego pychy to uważam że i w tym jest też jego siła, wiec jaką ma pozycje i to doszczętnie wykorzystuje.

buterfly

Co do Ozana to i on się teraz zmienia, po niedawnym wypadku siostry to jednak miał wyrzuty.

buterfly

Tak na dwie minuty zaraz bedzie dzwonił z płaczem do emira a zeynep ich wyda potem nihan zapyta ozana czy napewno ją kocha ona poświęciła mu 5 lat zycia on jej jeden dzień i jeszcze miał fochy ze wszystko przez kemala bo jak go nie bylo to nihan nie miala nadziei na ucieczke wiec on mogł sobie spokojnie żyć a tu przyszedł zły kemal i kazał mu sie przyznać do zbrodni

marta490

Powiem ci strzeże że nie dziwę się Ozanowi, nie jesteśmy w jego sytuacji i mówiąc o tym zapewne traktujemy go jako tchórza - Natomiast naprawdę jestem ciekaw co niektórzy zrobiliby gdyby to naprawdę dotyczyło ich życia, wcale nie jestem pewien że tak szybko polecieliby na policje sam się zastanawiam jakbym ja postąpił.

buterfly

Možliwe ale nie wiem tez czy potrafiła bym tak beztrosko sobie żyć po tym jakbym kogoś zabiła wydaje mi sie ze pomimo strachu sama zglosiłabym sie na policje zjadły by mnie wyrzuty sumienia w ogole to jak on dawał rade siedział sobie w pokoiku grał na konsoli oglądał seriale jakby nie strzelił do człowieka nie nosił trupa zakrwawionego do prowizorycznej mogiły chryste ja bym sie bała spać z obawy ze ta denatka bedzie mi sie śniła ale ozan miał to gdzieś troche pograł troche pospał i jakoś życie leci za niego męczy sie nihan to ona odbywa kare

marta490

Tutaj się zgodzę że mi wyrzuty też nie dawałby spokoju, z drugie strony ciągle udręczanie samego siebie też niewiele by zmieniło.

historyk_2

Co do Zeynep też się jednak nie zgadzam - Wybrała Emira bo właśnie miał charakter i to ją pociągało, właśnie pod tym względem i Salih ale też Ozan byli miałcy i nijacy.

Ale to oczywiście moje spostrzeżenia :)

buterfly

Wybrala go bo ją kręcił ale ,,, emir poniżał ją w kazdy możliwy sposób najbardziej obrzydliwy jak wyrzucenie za drzwi w hotelu jak ostatnią szmate ,czy przyłapany przez nihan tak odwrócił sytuacje że nihan rzuciła sie do bicia zeynep a ten stał obok z kpiącym uśmiechem jakby tego było malo zadzwonil do niej žeby jeszcze ją dobić i nazwał ją swoją rzeczą ,juz pomine pomniejsze akcje jak nazywanie jej kobietą drugiej kategorii ,mowienie ze jest niewłaściwa ,ze jest nikim panną z getta ,ciągłe przypominanie ze i tak ją zostawi bo kocha tylko nihan ,pomimo tego wszystkiego zeynep dalej pchała mu sie do łożka chwilami to było wręcz obleśne ile razy była poniżana tyle razy sie łasiła nawet jak dopieła swego i doprowadzila do ślubu z emirem chociaz to tez bylo komiczne bo odcinek wcześniej emir mowi jej ze jest nikim i nihan jest sensem jego žycia a za chwile pyta czy zeynep weźmie z nim ślub a ta zamiast zwietrzyć kolejną ścieme cała w skowronkach sie zgodziła no i zaraz po podpisach przy urzednikach kolejne poniżenie usłyszala ze jest trzeciorzędną panna młodą i ogolnie to emir idzie do pracy bo ma w dupie zeynep no i w nastepnej scenie zeynep pierwsze co mowi to ze jest żoną emira i ze jej sie udało teraz to syn urodzi sie z nazwiskiem i rodzice bedą z niej dumni chwilami jak oglądałam zeynep to myślałam że diler jej czegoś dosypuje rozumiem ze sie zakochala ale gdzies jest granica upodlenia a zeynep takiej nie miała

marta490

Nie zauważyłaś jednej rzeczy to właśnie było jej celem, jasno powiedziała że znienawidziła go po tym jak ją wykorzystał, zrobi wszystko żeby nie był z Nihan i zapewnię ona traktuje ten ślub jako swoje zwycięstwo.

Dla mnie serial jest tak ciekawy bo wszystkie postacie nie są krystaliczni i mają swoje cele :)

buterfly

Ona naprawde sie w nim zakochała to przypominało obłęd bracia sie od niej odsuneli rodzice wyrzucili ją z domu po tym jak wykrzyczala wszystkim ze go kocha wylądowała w jakimś tanim motelu bez kasy samotna i dalej chciala tylko emira chociaz to nie mialo sensu on jej uzywał tylko wtedy jak chcial dokopac kemalowi przypominal sobie o zeynep jak trzeba bylo oklamać kemala albo zdobyć jakąś informacje najśmieszniejsze ze on jej o tym mowił wprost a ta swoje že dla niego zrobi wszystko ze go kocha i takie tam bzdety chwilami nawet emir wywracał oczami jak wysłuchiwał co ona bredzi po tym jak zaszła drugi raz w ciąze to juz w ogole był cyrk emir chciał tego dziecka wiec mowił "poyraz ma przyjść do hotelu" albo "poyraz ma być zaraz przed domem" jakby zeynep nie istniała a ona swoje ze emir ją kocha wiec jasno jej powiedzial ze chce odebrać jej dziecko ktore wychowa z nihan tego tez zeynep nie zrozumiała chwilami zachowywała sie jak opóźniona w rozwoju

marta490

Owszem nie mówię też że go nie kochała, podejrzewam że właśnie to jaki był Emir ją pociągało - Gdyż jednak trzeba przyznać że i Salih ale też Ozan to falki z olejem, zupełnie bez charyzmy bez osobowości :)

buterfly

Tak było emir tez o tym wspominał przy okazji slubu z hakkanem powiedział ze zeynep wytrzyma z nim 2 tyg i umrze z nudow a ona nie zaprzeczyła ,chciala tego slubu zeby nie przynosić wstydu rodzinie jako panna z dzieckiem ale tego faceta miała gdzieś za to emir przeszkodził w slubie zeby jego dziecko nie urodziło sie z nazwiskiem hakkana ,oczywišcie zeynep zrozumiala to po swojemu ze emir sie sprzeciwia bo jest zazdrosny a chodzilo o nazwisko ta sama sytuacja co z deniz kiedy kemal chcial dac corce swoje nazwisko to emir powiedzial ze sprawa o ustalenie ojcostwa bedzie trwala ze 2 lata a on dodatkowo bedzie ją przedluzał zeby deniz bardziej sie do niego przywiązała ,wiec chcąc tego uniknąć z poyrazem zablokował slub zeby dziecko nie mialo nazwiska hakkana tylko jego,ale zeynep ciężko myśli albo raczej chce wierzyč w urojenia ze emir robił to dlaniej

marta490

Właśnie mam takie wrażenie że Zeynep jest taką dziewczyną co szuka wrażeń, a Emir doskonale poznaje się na innych wiec zapewne sam to zauważył :)

marta490

Co do pani Zeynep. Jej zachowanie można było jeszcze zrozumieć aż do sceny w hotelu, jak Emir ją wyrzucił za drzwi. Po tej scenie każda normalna osoba na jej miejscu wybiłaby sobie z głowy pana Kozcouglou raz na zawsze... A ona tego nie zrobiła. Cóż, Emir w jednym miał rację, gdy powiedział kiedyś sam do siebie: "Ona naprawdę ma siano w głowie zamiast mózgu".

historyk_2

Jeszcze troche dalej mozna bylo ją zrozumiec ,jej chęć zemsty chociaz wykonanie glupie bo wykorzystala do tego ozana ,ale wszystko co dzialo sie poźniej to jakiś pijany sen wariata on ją zeszmaca ona patrzy na niego z uwielbieniem pod koniec serialu to juž jest žałosne emir nie jest juz zainteresowany zaliczaniem zeynep w pokojach hotelowych wiec ona pogrywając dzieckiem žebrze o ślub przez 74 odcinki tłucze jej do pustego łba ze kocha nihan a ta odpowiada "weź ze mną ślub" ja bym sie nie czepiala gdyby ją oklamywał ale on jasno jej mówił spadaj nawet nie starał sie być mily czy kulturalny chyba nie ma w zadnym innym serialu takiej idiotki

ocenił(a) serial na 9
historyk_2

Były momenty, kiedy Emir nie był do cna złym człowiekiem, praktycznie do końca wierzyłam, ze nie jest taką gnidą, ale wszystkie nadzieje odchodziły wraz z próbami zabicia Nihan (tu sytuacja, gdy ja dusił i dostał wazonem od Vildan), a szala goryczy przelala się, kiedy związał Zeynep i zostawił ja na pewną śmierć. Niestety wtedy jedyne rozwiązanie dla niego to była śmierć. Nawet Zeynep późno, ale w końcu zrozumiała, że śmierć wyzwoli go od jego gniewu. Szkoda niestety w tym wszystkim Kemala, nie dostali z Nihan wystarczająco czasu, nie mógł oglądać, jak dorasta jego córka.

NaomiClark_

Problem z tym człowiekiem polegał na tym, że on uważał siebie za jakiegoś "nadczłowieka", zwolnionego z obowiązku przestrzegania jakichkolwiek norm moralnych, z racji urodzenia się jako syn bogatego człowieka. Jakie ostatnie słowa wypowiedział przed śmiercią ? "Na świecie istniał tylko jeden Emir Kozcouglou". Obrzydliwa postać. Obym nigdy w życiu nikogo takiego nie spotkał !!

NaomiClark_

A mi scena z zeynep sprawila przyjemnosc nareszcie ktoś tej suce pokazał gdzie jej miejsce ,moja nienawiśc i pogarda wzrastala do tej postaci od chwili kiedy dusiła poduszką ozana na spolke z tarikiem powiesili jej męza a ta zamiast sie przerazić tym co zrobiła to pobiegła do domu zeby ich okraść jak spaczonym czlowiekiem trzeba byc nawet tarik bał sie tego co zrobil a siostrzyczka w tym czasie wynosila z domu ozana kase i bizuterie potem kiedy poroniła kazda normalna kobieta by sie zalamala a zeynep poszla odwiedzic swojego kochanka do szpitala co tam ze przez nią brat do niego strzelił i siedzi w wiezieniu ale ta sucz myśli tylko o sobie w serialu jest tysiące przykladow na to dlaczego zeynep zapracowala sobie na swoj los wcale mi jej nie szkoda

marta490

Kończąc wątek pana Kozcuoglou. Wydaje mi się, że on nikogo tak naprawdę nie kochał, z Nihan chodziło mu tylko o jedno: "Nie ma takiej możliwości,żeby ktoś nie chciał Emira Kozcouglou. Emir Kozcouglou nigdy nie przegrywa, zawsze dostaje to czego chce".

historyk_2

https://m.youtube.com/watch?v=gCi1Ryo_T28&t=3s
Ja bym sie mogła zgodzić gdyby nie ta scena

marta490

Dziękuję za polecenie :) Wiesz jaki jest dla mnie przepis na dobry serial:
1. Bohaterowie mogą być albo dobrzy, albo źli, albo niejednoznaczni, ale nie żałośni ? Co to znaczy żałośni ? To znaczy tacy jak Zeynep. Ze wszystkich postaci w serialu ona wypełnia w 100% moje kryteria postaci żałosnej...
2. Serial musi mieć dobre wątki sensacyjno-kryminalne. Nie mogę patrzeć na polskie seriale, dlatego, że one mają przeważnie tylko wątki obyczajowe (niechciana ciąża, in vitro, ktoś kogoś non stop zostawia i tak dalej i tak dalej). Jak serial składa się TYLKO I WYŁĄCZNIE Z WĄTKÓW OBYCZAJOWYCH, to dla mnie jest do kitu i nie da się tego oglądać.... U nas tak właśnie przeważnie jest.
3. Czarny charakter mus być człowiekiem szalenie inteligentnym i charyzmatycznym i to powinno być na pierwszym planie i ma przynajmniej do pewnego stopnia równoważyć jego złe cechy.. Tutaj za bardzo zdemonizowano tego Emira, inteligentny on był, charyzmatyczny też, ale za bardzo diaboliczny...
3. Serial musi się kiedyś kończyć. Nie rozumiem ludzi, którzy są w stanie oglądać jeden i ten sam serial przez 10 lat. Ja mogę maksymalnie oglądać kilka sezonów, w czasie nie dłuższym niż 3 lata. U nas zaś fenomen popularności biją długie tasiemce. Słuchaj, gdy miałem 12 lat zaczęło się wyświetlać "M jak miłość". Mama wtedy to trochę oglądała. Teraz zaś mam 31 lat, a ten serial nadal leci i podobno bije rekordy popularności. Przepraszam, ale dla mnie to jest nie do pomyślenia, żeby oglądać jeden serial przez 18 lat. Ja mogę maksymalnie 3 lata, jak ma dobre sezony, ale to naprawdę maksymalnie...

ocenił(a) serial na 9
marta490

A pytanie z innej beczki, jakiś serial podobny do tego? :) Poleciłby mi ktoś, bo ten widziałam juz 2 razy i czasami spojrzę w TV. Gdzieś sie spotkam podobne charaktery, Łzy Cennet widziałam :P

NaomiClark_

https://www.filmweb.pl/serial/Kr%C3%B3lowa+jednej+nocy-2016-760544
Tu mamy 2 psycholi meza glownej bohaterki i żone glownego bohatera ta kobieta moglaby konkurowac z emirem gdyby mogla to by meza z zazdrosci o caly świat zamkneła w pokoju na stale szantazuje go wszystkim albo z nią bedzie albo ona sie zabije albo zabije ich dwoje albo zabije jego zeby zadna inna go nie miala jej sceny zazdrošci są straszne no i mąz glownej bohaterki ktory jest psycholem i mordercą

marta490

https://www.filmweb.pl/serial/Sila%3A+Odnale%C5%BA%C4%87+przeznaczenie-2006-4648 06
Jeszcze przyszla mi do glowy sila ale to juz chyba wiekszosc widziala dziewczyna ktorą na siłe wydano za mąz z powodu tradycji

marta490

Wiesz, po namyśle trochę zmieniłem zdanie i oceniam "Wieczną miłość" trochę lepiej niż poprzednio. Moja ocena to gdzieś tak 7,5/10. Mam nadzieję, że nasza TVP wyemituje też takie świetne seriale jak "Karadayi" i "Ezel". To są właśnie seriale w 100% w moim guście.

ocenił(a) serial na 9
marta490

dziękuję, na pewno skorzystam :D

ocenił(a) serial na 8
historyk_2

dostał wkońcu za swoje warto było doczekać do finału pierwszego sezonu.Drugi sezon kozacko się zaczyna mam nadzieje że jeszcze co najmniej drugie tyle.

Eazy96

Nie będę ujawniał tajemnicy drugiego sezonu, ale powiem ci tylko, że się nie zawiedziesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones