PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 345
ocen
8,2 10 1 1345
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Emisja w Polsce!

ocenił(a) serial na 7

Emisja planowana jest od 24 sierpnia o godzinie 16.05 w TVP 1!

Adpadi123

Już się nie mogę doczekać :) - Oglądałem dwa zwiastuny serialu, i czuję że mnie mocno wciągnie .

Adpadi123

Jestem po pierwszy odcinku i szykuje się naprawdę bardzo dobry serial - Już w pierwszy odcinku dużo się dzieje, kłótnia na przyjęciu urodzinowym Nihan, uratowanie Ninah przez Kemala, i bójka która zlecił Emir - Plus za za inrygujące zakończenie .

buterfly

Ja też jestem już po pierwszym odcinku. Serial ogląda sie dobrze a po ostatniej scenie ma sie ochotę oglądać dalej :)

No i na plus oczywiście serialowy kemal który jest uroczy w tej roli .

madzik_867

A podobno serial z każdym odcinkiem się rozkręca i dzieje się jeszcze więcej :)

Tureckie seriale które były do tej pory emitowane w TVP1 albo TVP2 to nie moje gusta, dopiero to drugi serial po '''Sezonie na miłość'' który mnie zaciekawił .

buterfly

Oglądałam już troche odcinków w oryginale i tak...będzie się działo :))))

madzik_867

Wiem że w necie są wszystkie odcinki z polskim napisami, ale nie chcę se już psuć niespodzianki jak już zacząć oglądać na Jedynce :)

buterfly

Ja niedawno skusiłam sie na zobaczenie odcinka finałowego. Ale nie przeszkadza mi to w oglądaniu od początku :p

madzik_867

Osobiście to wole poczekać do kolejnego odcinka wtedy jest większa ciekawość :)

buterfly

Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki z napisami? Jestem w Niemczech i nie mogę z vod oglądać.

jozinzbazin1992

https://m.youtube.com/watch?v=ar9n7tpXKOA na yt

madzik_867

Ja już obejrzałam cały i gorąco polecam. Serial się dopiero rozkręci - trzy pierwsze odcinki to nic w porównaniu z tym co będzie dalej. Gorąco polecam!

christne1313

Czekam z niecierpliwością żeby zobaczyć całość :)

christne1313

To zapowiada się świetny melodramat - Z tego co wiem zwłaszcza drugi sezon rozkręca się na całego :)

ocenił(a) serial na 5
christne1313

Ale 3 pierwsze odcinki decydują, czy mam oglądać dalej. I one powinny być najciekawsze. Jak dla mnie pierwszy odcinek - powiało nudą.

AnkaJ_3

Cóż kwestia gustów - Jak na melodramat dla mnie wystarczając się działo plus właśnie za to że nie przegięli w druga w stronę, jak w innych Tureckich serialach czyli nieskończone dramaty bohaterów .

ocenił(a) serial na 8
Adpadi123

jestem po drugim odcinku nowy fajny wciągający serial z życia wzięty.

Eazy96

Tez tak sadzę sceny ''dramatyczne'' są wyważone a nie przesadzone - Z tego co wiem w 3 odcinku akcja przyśpiesza .

buterfly

Drugi odcinek również mi się podobał. Emir to psychopata. Jego ojciec wcale nie jest lepszy.
Smutna końcówka

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Serial bardzo dobry :) Z odcinka na odcinek coraz ciekawszy i tak będzie raczej do końca. Słyszałem, że 1. jest bardzo dobry a 2. to już sztos. Akcja przyśpiesza.

madzik_867

To prawda Emir to istny psychopata zafiksowany wręcz na Nihan i widać zrobi wszystko żeby tylko ją zdobyć - Co pokazał też 3 odcinek .

Musze przyznać ze serial coraz bardziej nabiera kolorytów :) .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Oglądam pierwszy raz, jestem pod wrażeniem. Muzyka, muzyka robi tutaj połowę roboty, mówiąc kolokwialnie, wspaniała. Emir, fakt zapędy despotyczne ma dość konkretne, ale jakoś nie mogę go nienawidzić. Nie podoba mi się brat Kemala, ta jego zazdrość i spojrzenia.
Ojciec Nihan, jemu współczuję, tego, że jako jedyny dostrzega nieszczęście córki i tego, że ma za mało kasy, za mało władzy, za mało odwagi, żeby przeciwstawić się Emirom.
I smaczek na koniec, Zerrin Tekindor, jak to Turcy mówią ' su gibi' ;)

buterfly

Odc5
Scena w klubie to moja ulubiona scena z całego odcinka. Kemal potraktował emira dokładnie tak jak na to zasłużył. I ten jego dumny uśmiech kiedy wychodził... genialne :)

madzik_867

Dokładnie Emir myślał że każdy już koło niego tańczy jak on zagra, a tu naglę zong ale należało mu się ;)

Dodałbym jeszcze końcową scen w ogrodzie prześliczna .

Adpadi123

Od 6 kwietnia na TVP3 od poniedziałku do piątku o 15:20 a powtórki o 01:45

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones