PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 044
oceny
7,7 10 1 23044
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Dzisiaj dokładnie o godz. 00:01 moje życie przestało mieć sens. Obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu Weroniki Mars. Oby w końcu nakręcili ten film, a jeszcze lepszy by było gdyby powstał 4 sezon. Może moje życie znowu będzie miało sens:P
Pozdrowienia dla wszystkich fanów Weroniki Mars :)

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Eh...ja też mam nadzieję, że w końcu nakręcą film, a najlepiej jakby cały kolejny sezon. Może być nawet tylko jeden odcinek, który naprawi to wszystko, co się tak zakończyło:((

zouza90

W jednym odcinku tylu spraw nie wyjaśnią :)
Miejmy nadzieje, że będzie czwarty sezon a jak nie to film :)

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Mam nadzieję. Chociaż wątpię, aby nakręcili 4 sezon. Jest wiele seriali, które nie mają zakończenia....niestety:(jedyna nadzieja to film i na to liczę z całego serca:)

zouza90

Ja tak samo, miejmy nadzieje, że za rok w maju wyjdzie ten film :)

Sarunia_5

Oh1 Dyskusja wróciła :p

:D:D Widze że głód na VERONICA MARS the Movie nie zmalał :) Bardzo mnie to cieszy :P:P
I również mam nadzieje na przyszłoroczną premierę xD hihi

Cpt_Pchelka

Nie zmalał wgl ;)
To już się staje nie możliwe, ale ja i tak największy apetyt mam na 4 sezon :D

Sarunia_5

Hm... ale jak ma coś powstać to nie łudźmy się, że będzie to cały kolejny sezon.
Po tylu latach najprędzej zobaczymy film.

Cpt_Pchelka

Niestety masz rację :P
Ale czasami wolę się sama oszukiwać, że jeszcze są jakieś szanse na 4 sezon :PPP

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Hm...szukałam w internecie wiadomości o kolejnym sezonie bądź filmie. Jest zła i dobra, a nawet okropna wiadomość. Dobra jest taka, że jest nakręconych kilka odcinków sezonu 4. Tak to prawda:) Jednak Polska jest tak odległa, że nie mogliśmy zobaczyć tych odcinków, co nawet nie mamy wydania dvd serialu, na którym znajduje się pilot 4 sezonu. I to jest właśnie zła wiadomość. A okropna to ta, że niestety, ale nam FANOM tego świetnego serialu nie pozostaje nic jak wierzyć skrycie, że może kiedyś dokręcą cały 4 sezon, w którym to, Logan i Veronica są razem, z ojcem Veronici jest dobrze, i wszystko jest po "naszej" myśli i pokarzą go w naszym kochanym kraju.........:) Z tego co się doczytałam na zagranicznych stronach, to sezon 4 nie dał podobno odpowiedniej ilości widzów, przez co zaprzestano produkcji kolejnych odcinków i nigdzie ich nie puszczono już(prócz USA oczywiście-tyle co nagrali). Ja jako wierna fanka czekam oczywiście i nie mogę wręcz przestań myśleć o tym serialu, choć bardzo będę się starała nie myśleć, ponieważ żyjemy w PRZYZIEMNYM i REALNYM świecie, gdzie Veronica to tylko wymysł świetnego scenarzysty i reżysera i świetni aktorzy. Czekam na film, bądź sezon 4....Ale gdzieś w głębi wiem jednak, że nie doczekamy się....A jeśli będzie inaczej, będzie to ogromna niespodzianka:) Pozdrawiam wszystkich fanów serialu

zouza90

Ten pilot 4 sezonu jest chyba na youtube.pl oczywiscie po angielsku, ale to trwa jakies kilkanaście minut co innego niż cały sezon czy pełnometrażowy film ;/

zouza90

Fani serialu również pozdrawiają

Masz rację pozostaje nam złudna nadzieja że "może" nakręca film
i jeszcze złudniejsza że zobaczymy co przyniósł nam sezon czwarty.
Aleeee :):) to zawsze nadzieja. xD
Samo spekulowanie przynosi wielka frajdę.

To prawda na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=LG_dqD9RrKM
http://www.youtube.com/watch?v=EYfGp6I0uy8
jest promo 4 sezonu :) gdzieś już je zarzucałam, ale będę wyrozumiała i zaoftopuje ponownie TADAm:P

Cpt_Pchelka

Mnie się wydaje, że powinnyśmy wgl dziękować, że powstały te 3 pierwsze sezony...
Nie sądzicie?? :P

Sarunia_5

Absolutnie :)

Cpt_Pchelka

Ale i tak pójdę do piekła za uzależnienie od Veroniki Mars xD

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Obejrzałam ten serial kilka lat temu, teraz do niego wróciłam i uważam jak wcześniej wypowiadające się osoby, że umieram bez tego serialu!
To nie był zwykły jakiś serial o miłości i takie tam bzdety, ale miał coś w sobie.
Chciałabym żeby nakręcili 4 sezon!

AngiBells

Dokładnie tam nie chodziło o bzdety, on był taki inny :D
Mi też marzy się 4 sezon, no ale cóż nie oszukujmy się, ewentualnie wyprodukują film :/

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Właśnie nie jakieś bzdety. Zakochała się przyszedł następny, przespała się i dalszy ciąg jak w moda na sukces ;/
Tutaj coś się dzieję! Z każdym odcinkiem inna sprawa i zagłębianie się w historię.
To jeden z porządnych seriali.
Wiesz co Sarunia film też byłby dobry, ale nie tak jak serial :)

AngiBells

Nie no ja też wole 4 sezon ale to mało prawdopodobne, że wyjdzie, dlatego będę się cieszyła z samego filmu ;)

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Ja też, ale wiesz wiara matką głupich, a każda matka kocha swoje dzieci ;)
Więc może mam nadzieję, Nie wiem w ogóle dlaczego przerwali.

AngiBells

Zgadzam się z Tobą w 100%!! Trzeba być idiotą żeby taki boski serial przerwać :/
Oni się tłumaczą, że oglądalności nie było, a mnie to strasznie dziwi, no ale cóż :/
Ja i tak na bardzo, bardzo długo zapamiętam Veronice Mars :D

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Ja też, jej nie da się wymazać. Co roku obiecałam sobie że będą odświeżała pamięć i będę oglądała wszystkie sezony :)
W ogóle znów tak mnie wciągnął że w 5 dni obejrzałam wszystkie sezony :)
Dzisiaj właśnie skończyłam.
Słyszałam też że Kristen chciała sfinansować 4 część czy coś, a i tak nie ma.

AngiBells

Ona chciała sfinansować film.
Nie wiem czy ona go finansuje ale wychodzi na to, że premiera będzie w maju przyszłego roku ;)
Zawsze coś:P

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, ale serial to by było coś.
Ciekawe czy w filmie będą te same osoby?

AngiBells

Ja tam nie znam żadnych szczegółów, ledwo co się dowiedziałyśmy, tu z dziewczynami, że będzie film...

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Szkoda, ja kiedyś przeczytałam w Popcornie czy coś, że ma być.

AngiBells

Mózgotrzepacze typu Popcorn są często niedoinformowane :)
Kiedyś taka bzdetę o Johnnym Deppie znalazłam że myślałam czy by nie napisać do nich skargi o głoszenie herezji ..oczywiście to było jeszcze wtedy kiedy zbierałam tego typu gazety..czyli w cholerę czasu temu xD hehe
Ale być może tamto wydanie popcornu wyszło wtedy kiedy planowany był dalszy ciąg, sezon 4, w formie serialu internetowego,..co jak wiemy nie wypaliło.

Macie racje, ten serial jest zupełnie inny niż te wszystkie dotyczące życia szkolnego i nastoletnich miłostek. Poza tym co nie często się zdarza GŁÓWNA BOHATERKA jest genialna. Bo zazwyczaj do gustu przypadają nam nie główni bohaterowie, a ci drugoplanowi.. :)
Tu było inaczej , bo właściwie lubiliśmy WSZYSTKICH ( nooo ja nie lubiłam Duncana, ale to wszyscy już wiedzą xD xD )

Oh...jak tak czytam, że wy tez tęsknicie, to mi jeszcze tęskniej xD hahah

Cpt_Pchelka

Kobieto, ja się nie mogę patrzeć na ten Twój boskie awatar bo aż mi się chce płakać, przypomina mi czasy kiedy jeszcze nie obejrzałam całej Veronici Mars :(
Ostatnio jakoś ucichło to nasze forum i jakoś mniej tęskniłam, ale znowu się ruszyło i tęsknota powróciła :(
A co do tego, że Ty szalejesz za Duncanem to wszyscy wiemy!! ;):P

Sarunia_5

Dlatego właśnie ustawiłam ten awatar żeby mi przypominał o tych wspaniałych czasach xD

:D:D::D:D:D:D:D:D

Cpt_Pchelka

A ja wgl jestem ciekawa czy Veronica była by z Loganem, jak na Twoim cudnym awatarze czy nie...:PP

Sarunia_5

Ja wierze, że znów zdarzyłoby się parę dziwnych rzeczy i ich drogi ponownie się przecięły
Może Veronica przestałaby zachowywać się tak dziecinnie i egoistycznie, a Logan nieodpowiedzialnie, oboje by dorośli
I z racji , że u nich ZAISKRZYŁO( jak dla mnie na zawsze )coś by mogło z tego jeszcze być

Cpt_Pchelka

Zgadzam się z Tobą w 100%, Veronica niby taka twarda ale jak Logan z nią zerwał to pod prysznicem ryczała...
Wgl, według mnie, oni strasznie do siebie pasują :)
OMG, jak ja już bym chciała obejrzeć ten film :D

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Ten twój avatar jest boski ;D
Zakochałam się w nim :)
Ciągle tęsknie za tym serialem...
Ja chcę 4 sezon!!!!
Ja uwielbiałam wszystkich aktorów w tym serialu mieli coś w sobie :)

ocenił(a) serial na 9
AngiBells

Hej tak z ciekawości ile macie lat :D Wiem że to może głupie pytanie, ale moi znajomi nabijają się że tak wciągnął mnie serial dla nastolatek ;/ ;/ uhg nie na widzę jak ktoś tak to podsumowuje ;/ Mama 22 lata i kocham ten serial !!! Rozpaczam nad brakiem 4 sezonu i na okrągło oglądam wszystkie sezony od początku !!!!!! Mogła bym oglądać go dzień i noc i praktycznie tak to robię :D :D Pozdrowienia :)

ollcia020

No cóż ja mam 14, więc jestem 100% nastolatką :P
Nie pomogę Ci złamać tego stereotypu :P

Sarunia_5

Ja mam 19 lat :)
I ubóstwiam ten serial , uważając że wiek - jeśli chodzi o Veronice Mars nie ma znaczenia :)
Mój ojciec lat 45 oglądał ze mną kilka odcinków! - i całkiem mu się podobało xD

ocenił(a) serial na 9
Cpt_Pchelka

Heheh bo serial jest rewelacyjny i każdy tak na dobrą sprawę może go oglądać za to nie każdy musi go pokochać jak ja !!!!!! W sumie ten serial oglądałam pierwszy raz jak leciał w tv i to chyba pierwszy raz więc sama wtedy miała z 15-16 lat :D :D Ale do dziś oglądam go cały czas właśnie jestem na 3 sezonie 7 odcinka - po raz kolejny :D :D :D

ollcia020

No i prawidłowo, Veronica była, jest i będzie rewelacyjna :D
Ja chyba też muszę sobie wszystko od początku obejrzeć :)

Pamiętam, że jak oglądałam 1. sezon to zawsze sobie myślałam, że to niemożliwe, że Veronica i Logan będą razem, ale jak zobaczyłam kolejne sezony to całkowicie zmieniłam zdanie :P

Sarunia_5

Ale wiecie co, najgorszy serial to niedokończony serial...
I strasznie mnie boli, że tak NIJAK się skończyło...

Olcia, całkowicie się zgadzam :)
A tak btw czemu nie robią więcej takich seriali?! Nie mam pojęcia,
ale wkrótce również będę musiała przypomnieć sobie dwa pierwsze sezony. 3go nie przetrwam :)

ocenił(a) serial na 9
Cpt_Pchelka

Kurczę no właśnie !! Skończył się tak jak by miał wyjść kolejny sezon, bo za dużo zostało do wyjaśnienia a oni zostwili go tak właściwie nijak, aż mi się płakać chce :( :( :( OO tak patrząc na wcześniejsze stosunki V i L nigdy w życiu bym nie pomyślała o nich jako o patrze !! A teraz sama przeżywam ich rozstania i normalnie rozpaczam !!!! Poza tym jak Logan mówi Veronice że ją kocha mam ciarki a do tego robi taką minę że sama bym go przytuliła !!!!!!!!!!

ollcia020

A która z dziewczyn oblegających to forum by nie chciała ?/ xD xD

ocenił(a) serial na 9
Cpt_Pchelka

Heheh to fakt :P Właśnie kończyłam po raz kolejny oglądać 3 sezon :( Cholera te mieszane uczucie mnie chyba nigdy nie opuści i ta pustka którą czuję po ostatnim odcinku... I kurczę czemu zrobili tylko 20 odcinków ;/ Ja i tak myślę że V będzie Loganem :)

ollcia020

Hihi xD Zgadzam się, niedosyt jest wielki.

Masz do przerobienia wiele postów na tym forum więc powtórzę to co jest wiadome.
zakończono 3 sezon , z powodu kryzysu w świecie filmu i "słabej" oglądalności ( nie wiem jak to możliwe xD hehe )

Podobno miał wyjść 4 sezon w wersji internetowej. W sieci dostępne jest promo, jakieś kilka minut pierwszego odcinku 4 sezonu, kiedy V jest już w FBI,
Ale na tym promo się skończyło. Nic więcej nie wydano,
co wytłumaczono również kryzysem twórczym Autora scenariusza ...

Co mnie najbardziej przeraża?! Że koleś ostatnio zajął się produkcją nowego 90210- co według mnie jest mega durnym filmem...
Dlatego ostatnio się zastanawiam, czy gdyby wrócono do projektu Veronici Mars, czy nie zrobili by z tego kaszany.


Ja już sobie dorobiłam dalszą historie. To ostatnie spojrzenie jakie Verka posłała Loganowi, według mnie było "zakopujące topór". I ja jestem całym sercem za wersją Logana i Veronici razem, już w historii po sezonie 3 :)

Cpt_Pchelka

Poza tym, że chciałabym zobaczyć ogólnie Veronice i Logana razem to chciałabym zobaczyć ja w akcji w FBI xD

Zgadzam się z tym niedosytem, oby przynajmniej ten film wyszedł, modlę się o to normalnie :P

Cpt_Pchelka

PS: Zauważyłam, że zmieniłaś swój awatar :P
Własnym oczom nie wierzę :O:P

Sarunia_5

Stęskniłam się za Pirackimi rytmami, które odmieniły moje życie :)
Więc nowy plakat z Penelope Cruz xD xD przywrócił mi dawną pasję :P:P

VM zawsze będzie w moim sercu, ale ..piraci wygrywają :P

Cpt_Pchelka

Tego się po Tobie nie spodziewałam :P
No ale cóż ja, też kocham piratów :D A szczególnie Jacka Sparrowa <3

ocenił(a) serial na 9
Sarunia_5

Ja mam 18 lat, więc chyba pomogę ci złamać stereotypy, bo ich nie cierpię!

U mnie na pierwszym miejscu zawsze będą wampiry, ale lubię też piratów, mają to coś ;D

Trudno jest się pogodzić, że dochodzi się do 3 sezonu 20 odcinka i koniec. Tyle wątków jest nie wyjaśnione i w ogóle...

ocenił(a) serial na 9
AngiBells

OO tak wampiry to moje drugie ja hihi kocham True Blood a sam Alexander Skarsgard wygrywa i przebija dla mnie wszystko i wszystkich !!!!! Dziękuję Pchelka za info :* :* Szczerze początek 3 sezonu jest ok ale nacie później jakiegoś takiego lekkiego wrażenia że wszystko za przeproszeniem pomału się pierdo*** Zaczynają nowe wątki, nie kończą ich ogólni pozostawiają to w nie małym bałaganie !! Zakończyli ten serial tak jakby mieli już dość i próbowali go jak najszybciej zakończyć!!! Czemu nie dokręcili tych 2 dodatkowych odcinków żeby było ich 22 tak jak w 1 i 2 sezonie ??!! :( Przecież w tych dwóch odcinkach mogli to jakoś inaczej po zakańczać... Nie wiem pokazać jak było po wyborach już nawet nie koniecznie Kchit Mars musiałby być tym szeryfem, ale że wrócił do swojej działalności nie wiem, że Veronica idzie na ten staż do FBI, że rozchodzi się z Pizem ;/ i daje sobie szansę z Loganem, nie wiem że może jakoś ten jej wyjazd umocni ich relacje i w końcu się im ułoży nie wiem no nawet coś takiego a nie jak zrobili to !!! :( Jestem w rozpaczy !!! Wiem, że to głupie i może naiwne ale cały czas liczę na to że dokręcą ten 4 sezon albo zrobią ten film, który będzie pokazywał co się z nimi stało po studiach i wszystko nam wyjaśnią hmm w końcu studia trwają 5 lat nie wiem jak tam jest u nich no ale nawet może jest jeszcze jakaś szansa !!!!!!!!!!

ollcia020

Mianuję Cię kolejną desperatką naszego babskiego posiedzenia :) hehe
Racja,pozaczynali,nie pokończyli tylko rzucili na bok jak jakiś "shit". Strasznie jestem z tego powodu zawiedziona i również marzę o kontynuacji.... NA POZIOMIE,
i jeśli mam być szczera, trzeci sezon nie przypadł mi do gustu tak jak dwa poprzednie. Brakowało tej.. nutki adrenaliny!
Ja zawsze uwielbiałam wampiry,
Zmierzch zmienił mój pogląd na wampiryzm, gdzie się nie ruszę tam wampiry, zaczynam mieć powoli tego dośc, bo postacie objęte taką tajemnica i mistycyzmem zrobiły się reklamującymi sok pomidorowy gówniarzami ..bez jaj!
Wybaczcie jeśli urażam fanów zmierzchu, ale taka jest prawa. I choć uwielbiam książki, mimo że są banalne i trochę dłużące się, zawsze po przeczytaniu czuję się lepiej, ale FILM...ugh! Jako kinomanka mówię kategoryczne NIE!
Wracając do wampirów :) Wszystko teraz jest w wampirach, czekam aż słomki w Mcdonaldzie będą miały żeby- naprawdę !!!!
Na szczęście paranormal i niezwykłości wciąż mnie rajcują i dobrą książkę, czy film o PRAWDZIWYCH WAMPIRACH z chęcią oglądam :D:D
I nie tylko o wampirach xD xD

Cpt_Pchelka

słomki będą miały zęby ** poprawiam sie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones