PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 044
oceny
7,7 10 1 23044
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

W jednym z odcinków 2 serii Candall po tym jak wyszła z pokoju Logana poszła do pokoju Dunkana i siedziała nago, Dunkan był w samym ręczniku i później Logan powiedział, żę Candal coś długo u niego siedziała... Czy oni spali razem? Dunkan i Candal.

ocenił(a) serial na 10
kwoloszyn16

Też się nad tym zastanawiałem ale sam nie wiem :/

ocenił(a) serial na 10
kwoloszyn16

ja myślę,że spali,przecież Duncan nie jest święty i mógł się z nią przespać.

moniczka97

NIE WYJAŚNILI tego niestety,
ale coś późno zebrała się żeby opuścić pokój Duncana nie sadzicie?!
Hmm... Poza tym Kandall była BARDZO przekonywującą kobietą.

Ale jednak, wydaje mi się że nic z tego nie było. Biedny chłopak zestresowany . Jedna dziewczyna w ciąży. Druga niemal na odstrzał. Chyba nie był skory do sypiania z mężatka :0

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Aaaaa.co tam mężatka:D była sexowna i tyle,przyciągała do siebie facetów jak magnez.Logan przecież nie miał wyrzutów sumienia,że spał z mężatką.Ale nie mogę zapomnieć tego odcinka kiedy po imprezie w 2 sezonie 20 odcinka przychodzi do Logana Veronica i wyznaje mu ponownie miłość a z jego pokoju wychodzi Kandall.To był szok dla Veronici.Biedna.Ja wtedy myślałam,że się już nie zejdą,ale zeszli się na szczęście.

moniczka97

Pijany był. :D Można mu wybaczyć.
poza tym jak ona uciekła to a on ( W KOŃCU TO FACET) i stracił wszelką nadzieje. Więc chciał się pocieszyć :P
Może i kiepskie usprawiedliwienie, ale to Logan xD
najważniejsze jest dla mnie chyba jednak to, jak bardzo się dla Verki zmienił przez te wszystkie sezony

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Ale dobrze,że się zmienił.Inaczej by chyba nie byli znów razem.

ocenił(a) serial na 10
kwoloszyn16

Oglądałam dzisiaj VM i w 2sezonie 9 odcinka przychodzi do Dancana Kandall i coś tam do jego powiedziała,a ten mówi,że Logana nie ma w domu,a ona do jego,że coś tam coś tam a potem spałam z tobą i Loganem więc...To jednak spali razem.Gdyby Veronica wiedziała,to by chyba od razu rzuciła Dancana.

moniczka97

Powiedziała coś takiego?
Jezusie, no zaraz normalnie to sprawdzę! ( ja to przegapiłam!!!!)

Cpt_Pchelka

Wyluzuj, Richie Rich, w porządku Byłam w łóżkach was obu.Zasłużyłam na odwiedziny bez okazji.

hmm wymowne :P

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Jeśli ktoś oglądał to wie.Ja nie wiem,chyba przegapiłam wtedy ten odcinek lub coś w tym stylu.A wczoraj sobie oglądam i patrze ona tak mówi. :PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones