PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833643}
7,6 34 077
ocen
7,6 10 1 34077
7,2 13
ocen krytyków
WandaVision
powrót do forum serialu WandaVision

Jesli Capt marvel działa się w latach 80tych i miała do czynienia z dorosła Moniką Rambow. To czy ona w obecnych czasach nie powinna być już pod 60tkę ?? Tym czasem w serialu ma tyle samo lat. Zakładam że to ona się jakoś tym śmigłowcem przebiła do idealnego świata Wandy. No ale ten wiek ?? Może ktoś kto się bardziej orientuje mi to wytłumaczy ?? Bo przeciez akcja capt marvel działa się w latach 80tych nie ?? Nawet jak wpadła na dzieńdobry na ziemię to do wypożyczalni kaset..

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Po pierwsze to akcja Kapitan Marvel to lata 90., a po drugie Monica ma tam 11 lat, czyli wszystko się zgadza.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

Czyli rypło mi się z WW84 - Akcja Wonder Woman to lata 90-te ?? Czyli ta Monika którą widzimy w filmie - DOROSŁA to lata 90te ?? To dalej tutaj powinna być koło 40stki. No a ta co z Capt Marvel latała jako Pilotka to nie wlasnie Monika ?? Dorosła Czarna kobita co jest w teamie pod koniec filmu ....

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Monica to ta mała dziewczynka co była np. w scenie gdy Kapitanka zmieniała kolor swojego kostiumu. Z tego co pamiętam to kobieta o której mówisz to jej matka.

mordarg

Ta dorosła to Maria Rambeau, a akcja kapitan marvel toczy się w 1995

ocenił(a) serial na 8
lc1

Czyli jej matka ??

ocenił(a) serial na 8
lc1

No ale matka nie matka teraz już wszystko kumam. Była tez oczywiscie tam ta mała dziewczynka i to teraz ją widzimy w serialu a mi się porypalo że to jest Maria. Dzięki za pomoc w połapaniu się ;)

mordarg

Tak, to jej matka.

ocenił(a) serial na 8
lc1

Dobra , dziekówa wszystko już rozumiem temat był by do zamknięcia gdyby było to normalne forum i byli by aktywni tu jacyś moderatorzy ;) Może też to się przyda komuś kto zapomniał kim ta postać jest i że miała wcześniej już występ w MCU. Bo w sumie dla niedzielnego widza to nie jest wcale takie oczywiste ;) Tak Samo Darcy, która ma się tutaj pojawić. Jak ktoś jak maniak nie robił Re-Watchów to kto tam będzie pamiętał tą postać nawet jeśli widział The Dark World te 8 lat temu w kinie ;)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

O ile Darcy znam to zupełnie nie skojarzyłam Moniki :O Tak więc chociaż jednej osobie pomogłeś :D

ocenił(a) serial na 8
sarita_filmaniak

Haha , super bo już myślałem że słabo ze mą iż nie wiem co i jak ale w końcu ta dziewczynka naprawdę była trzecioplanową postacią w Capt Marvel filmie na tyle nowym iż na pewno większość jeszcze wgl Rewatcha nie robiła a postać tą gra w końcu inna aktorka aktualnie także nic Dziwnego że można się w tym pogubić ; )

ocenił(a) serial na 8
mordarg

No o ile reszta oglądana po kilka/kilkanaście razy to CM tylko raz :p ale chyba pora sobie przypomnieć, bo to się może później przydać :D

ocenił(a) serial na 8
sarita_filmaniak

Polecam :D Ja przy drugim oglądaniu ogarnąłem że nie skumałem prawie nic xD Film jest na tyle inny od pozostałych że warto go zobaczyć ponownie i dostrzec to czego się nie widziało za pierwszym razem ; )

mordarg

Masz na myśli, że ta Monika dostała się do tego "świata Wandy" tym czerwonym helikopterem zabawką? Zostało to jakoś pokazane czy to tylko domysły? Mogłem coś przeoczyć dlatego pytam.

ocenił(a) serial na 7
Taio

To raczej jedna z miliona teorii.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

domysły zdecydowanie

mordarg

niedługo dowiesz się co i jak ;)

ocenił(a) serial na 8
BigVuVu

wiem już widziałęm 4ty ep

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones