PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013349}

W powietrzu

Hijack
6,8 5 157
ocen
6,8 10 1 5157
7,0 3
oceny krytyków
W powietrzu
powrót do forum serialu W powietrzu

Znakomity serial, nieprawdopodobne emocje, dobrze się ogląda. Jeszcze dwa odcinki (jestem po piątym odcinku), a tak naprawdę serial ciągle mnie zaskakuje swoim świetnym scenariuszem. Idris Elba w szczytowej formie aktorskiej. Polecam! Dla mnie 9/10.

ocenił(a) serial na 4
grandik

Świetny sarkazm

grandik

Jak dla mnie to znów Brytyjczykom się udało zrobić całkiem niezły serial, może i faktycznie mało realny, na dzisiejsze czasy, ale dobrze się oglądało. Po pierwszych odcinkach (i zwiastunie) nie sądziłem że się wciągnę ale ta się na szczęście nie stało. Dobrze się ogląda, najbardziej podobały mi się epizody 3,6 i 7.
Trochę to zamknięcie drzwi i cała ta późniejsza akcja w samolocie była nie potrzebna, no i te schody przy samolocie, no ale pewnie zjeżdżalnia to większe koszty. Trochę wątki z rodziną głównego bohatera męczyły. Warto zobaczyć dla miłośników filmów których akcja dzieje się na pokładzie samolotów jak znalazł np. Port lotniczy, Podniebni giganci, Concord czy Turbulencja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones