PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720912}

Włoska narzeczona

Muchacha italiana viene a casarse
8,0 798
ocen
8,0 10 1 798
Włoska narzeczona
powrót do forum serialu Włoska narzeczona

Vittorio i Diana

ocenił(a) serial na 8

Jak uważacie, czy Vittorio i Diana będą kiedyś razem? Ona na pewno bardzo by tego chciała, ale on myśli tylko o Fiorelli.

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

Z tego co widziałam w odcinkach późniejszych to Vittorio z nią będzie jak Fiorella już będzie z Pedrem.

ocenił(a) serial na 8
just346

Podobno tak, tylko czy rzeczywiście między nimi coś będzie, czy Vittorio zostanie z nią tak na powiedzmy na pocieszenie, jeśli nie może być z Fiorellą.

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

Tego juz nie wiem, ale Diana tez nie jest do konca szczera w uczuciach. Szuka kasiastego ojca dla dziecka i nie powiedziala Vittoriowi o synku

ocenił(a) serial na 8
just346

No tak, to prawda Dianie to bardziej zależy też chyba na kasie Vittoria i też nie wiadomo czy tak naprawdę kocha jego czy tylko tak mówi. Wtedy jak Vittorio przyjmował ją do pracy, to pytał czy nie ma żadnych zobowiązań, dzieci itd. więc skłamała, że nie ma, żeby ją przyjął. Ciekawe jak to będzie dalej, bo potem powiedziała, że to dziecko jest jej siostry, a ona nie ma siostry. Czy to się kiedyś wyda.

ocenił(a) serial na 10
Ramiro_29

Będą jakieś fajne scenki z Fiorellą i Pedrem do 110 odc zanim wezmą ślub.?

ocenił(a) serial na 8
Aaneczka04

Nie widziałem tego serialu do przodu, oglądam na bieżąco te odcinki jakie są w telewizji, ale myślę, że na pewno jeszcze będą takie sceny z Pedrem i Fiorellą zanim się pobiorą. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones