PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847956}

Wąż

The Serpent
7,3 19 962
oceny
7,3 10 1 19962
6,1 8
ocen krytyków
Wąż
powrót do forum serialu Wąż

W 55:32 ostatniego odcinka pojawia się mapa Eurazji z trasą przejazdu Sobhraja i Leclerc, na której zaznaczono oraz podpisano Warszawę. Linia trasy przejazdu, co prawda nie dochodzi do samej Warszawy, tylko się urywa (ze względu na skalę / dokładność mapy ciężko stwierdzić, czy na granicy z Niemcami, czy już gdzieś na terytorium Polski), ale albo para zabójców wjechała do PRL, albo próbowała się do niej dostać.
Wątek mnie zaciekawił, lecz nie udało mi się nic znaleźć w internecie. Ktoś - coś?

romanjan_filmweb

też na to zwróciłam uwagę :) może błąd produkcji ;)

tempus_frangit

Błąd byłby, gdyby Warszawę zaznaczono w miejscu np. Budapesztu. Miasto podpisane zostało prawidłowo, linia trasy przejazdu też nie wygląda na przypadkową (intryguje mnie tylko dlaczego nagle się ona urywa), więc Twoje wyjaśnienie do mnie nie przemawia.
Z braku jakichkolwiek informacji w necie, stworzyłem sobie własną wersję tego wątku. Napiszę ją, ale może jednak ktoś dysponuje jakimiś faktami w sprawie i się nimi tutaj podzieli.

romanjan_filmweb

Podobno miał w swojej "karierze" epizod podróży po krajach Europy wschodniej, być może zaliczyl także Warszawę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones