PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847956}

Wąż

The Serpent
7,3 19 962
oceny
7,3 10 1 19962
6,1 8
ocen krytyków
Wąż
powrót do forum serialu Wąż

AyJay i jego losy

ocenił(a) serial na 7

w Rzeczywistości Charles zamordował Ayjaya. Czy mi się wydaje czy w serialu ostatnia scena z hindusem to ta w której morderca otwiera samochód , karze mu wpier....alać i potem już chyba postać AyJaya się wgl w serialu nie pojawia , nie ?? Nie ma pokazane żeby go zamordował ?? Bo tak to kurcze zapamiętałem i aż mi nie pasuje żeby pominęli w tym całym syfie i zawirowaniu śmierć tak ważnej postaci....

ocenił(a) serial na 8
mordarg

W napisach końcowych jest informacja, że był widziany raz, w 1976 r., w Niemczech i od tamtej pory więcej nikt go nie widział. Nigdy nie znaleziono jego ciała, Sobhraj nie przyznał się do zabicia go, więc... nie wiadomo, może nawet wciąż żyje

ocenił(a) serial na 7
maagg

No wlasnie juz widziałem że jest takie info na końcu. Totalnie inne info płynęło z Programu Dokumentalnego o wężu. Coś czuje że on nie zostawił by od tak kolesia który wiedział o nim praktycznie wszystko , co prawda był współwinny wielu akcji ale to nie gwarantuje wcale że nie rozpruje się kiedys w przyszłości na psach.

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Ale ten dokument jest sfabularyzowany na 8 odcinków, niektóre rzeczy są kompletnie niewiarygodne. Np jak mozna było zostawić rzeczy w mieszkaniu typu plecak ofiary, pamiętnik, paszporty, naprowadzajace na trop. Z akcji wynika, że Charles puścił go wolno. Sam serial uważam za jeden z lepszych jakie ostatnio widziałam!

Noiadamorire

Ja sobie tłumaczyłem te wszystkie błędy tym, że to serial na faktach, bo w wymyślonym scenariuszu ten cały wąż byłby bardziej skuteczny i dokładny, a tak po prostu pokazali jak było.

ocenił(a) serial na 7
mordarg

W tym serialu chyba w ogóle nie pokazują jak on kogokolwiek zabija tylko mówią o tym

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Moim zdaniem zamordował go na bank, pozostawienie go przy życiu zupełnie nie było w stylu tego mordercy, on się nie patyczkował. Dla niego zamordować, to jak splunąć.
A że ktoś widział AyJaya - pewnie nie jego, tylko kogoś podobnego. Mało realne, że pokazał się raz i zniknął na wieki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones