PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337358}

Uwaga, faceci!

Men in Trees
7,5 5,8 tys. ocen
7,5 10 1 5800
Uwaga, faceci
powrót do forum serialu Uwaga, faceci!

Właśnie kończę oglądać ostatni odcinek i bardzo mi szkoda, że to już koniec, bo się przywiązałam do bohaterów;) Czy możecie polecić mi inny - najlepiej anglojęzyczny, choć nie upieram się - serial w tym klimacie? Z mojej strony rekomenduję "Hart of Dixie". Równie sympatyczny.

theMuminki

ja tu właśnie przybyłam ze strony o Doktor Hart, którą uwielbiam!!! Podobne może będzie Jezioro Marzeń, ale to chyba każdy zna, a na pewno kojarzy.

Zanim zacznę oglądać Men in trees chciałabym cię zapytać, czy ten serial ma normalne zakończenie, czy jakieś otwarte w nadziei na kolejny sezon, który oczywiście nie nadszedł. Pytam, bo nie lubię takich sytuacji i jak już się w coś wkręcę, to chcę, żeby i zakończenie było zgrabne, a nie takie do dupy ;p

tolerancja91

Hej, zakończenie jest dość realistyczne, jeśli chodzi o spojrzenie na całość bohaterów: tzn. jednym się w życiu udaje bardziej, innym mniej, co oczywiście daje możliwości stworzenia kolejnych sezonów. Ale mimo wszystko polecam, bo było mi naprawdę przyjemnie to oglądać. Choć braku kolejnych sezonów przeboleć nie mogę. Polecam też Downton Abbey - inny klimat, no i to serial kostiumowy, ale jest naprawdę mistrzowski pod każdym względem:)

theMuminki

Ja osobiście polecam Przystanek Alaska- w pełni oddaje piękno Alaski i ma bardzo podobny klimat do Men in trees :D