PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627987}

Bunny Drop

Usagi Drop
8,1 1 240
ocen
8,1 10 1 1240
Usagi Drop
powrót do forum serialu Usagi Drop

Jestem fanem anime, mimo, że mam mniej więcej tyle lat co Daikichi (może w Japonii to normalne, ale u nas dorosłych fanów anime uważa się niestety za dziwaków), Nie w tym jednak rzecz, ale w tym że uważam, anime japońską za sztukę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. Ta animacja jest jednak super uniwersalna wiekowo i wybitnie poruszająca! Po prostu łapie za serce i nie puszcza do końca! Zwłaszcza odcinek 1 i 10. Jakie przemiany zachodzą w bohaterach, jak te zwykłe codzienne rzeczy potrafią urzekać, jak z zapartym tchem ogląda się kolejne odcinki.,Trzeba to zobaczyć, bo to najlepsza anime sezonu 2011! Oczywiście kreska (wraz z pastelowymi pierwszymi kadrami) jest również wspaniała. Dzięki takim historiom możemy zwrócić uwagę na te proste rzeczy w naszym codziennym życiu, które są niepowtarzalne, a często nam umykają - choćby pierwszy mleczak, który wypadł, czy spacer w deszczu.. Czekam na więcej!

ocenił(a) serial na 9
lecho01

To jest drugie anime jakie obejrzałem o takiej historii (wychowywanie dziecka) i powiem, że ta produkcja wypada lepiej niż "Aishiteruze Baby". Cóż... Starsze osoby, które oglądają anime uważa się za dziwaków (Ja na obecną chwilę mam 21 lat), a co jeszcze gdy gustuje w Romansach lub Komedie-Romantyczne? To w tedy jest jeszcze dziwniejsze i tylko w słowach ludzi pojawia się zdziwienie, ze człowiek kręci się w Shoujo, a nie w Shounenach.
Ale co do anime... Raczej nic mi nie zostaje jak przyznać rację lecho01. No lepiej się chyba nie da wypowiedzieć na temat tego anime. Dla mnie te anime nie wywołuje tyle emocji, ale jest naprawdę dobre i spokojne. Bez zbędnych sytuacji komediowych i tym podobnych. I wielki plus za kreskę, widać że chociaż postacie wyglądają na tyle ile mają na karku. Postacie nie są czasami irytujące jak w przypadku "Aishiteruze Baby" jeżeli chodzi o dzieci. Co na bank umila oglądania. Jedyną wadą dla mnie jest tutaj Opening... No może muzyka nie najgorsza, ale nie jest za fajna dla mnie.... no już pomijając klip.
Polecam 9/10 jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
lecho01

Znalazłem gdzie porównanie Usagi Drop do Koi Kaze co można uznać za brak zupełnego zapoznania się z oboma wymienionymi Anime. Obejrzałem je i wiem ze są to tak inne anime jak dzień i noc pod kontem przedstawienia historii. Tu mamy historie mężczyzny który z powodu własnej decyzji musi zmienić tak wiele w własnym życiu aby móc zaopiekować się Rin.i daje 10/10 temu anime, co do mangi która jest pierwowzorem, to wole ta uroczą cześć i nic nie chce odbierać tej kolejnej. co do drugiego anime to pozostawiam w gestii tych co znają oba anime wypowiedź w sprawie ich odmienności.

lecho01

Zgadza się, to anime jest po prostu w swoim gatunku doskonałe. Nie można się do niczego przyczepić. Przedstawiona historia jest dojrzała, porusza i inspiruje. Każdy odcinek ogląda się z uśmiechem na ustach, każdy daje mnóstwo radości. Naprawdę wyjątkowe, niepowtarzalne anime. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych tytułów, jakie kiedykolwiek widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones