PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 617
ocen
7,7 10 1 41617
7,8 17
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego groźny morderca, zboczeniec zabijający z zimną krwią, silny i wysportowany, mający zadawnioną urazę do Gibson, o czym ona sama doskonale wiedziała, dlaczego zdolny do wszystkiego zwyrodnialec jest przesłuchiwany BEZ KAJDANEK?! Do jasnej cholery? Nawet jeśli po operacji to chyba są jakieś procedury?! Stosowane bez względu na wszystko. Zanudzali szczegółami, przeciągali jak w telenoweli przez 4 odcinek po to, żeby taki numer wywinąć? Poczułam się, jakby mnie ktoś uderzył. I wróciło do mnie to, co Stella mówiła, że kobieta może mężczyznę wyśmiać, ale mężczyzna może kobietę zabić. Pier.dolę triumf sprawiedliwości okupiony cierpieniem Stelli. Pier.dolę takie grande finale.

ocenił(a) serial na 8
Redaktorka

A dlaczego Rose nie miała ochrony? ;) Dla mnei takie grande finale jak cały i sezon pt "paczcie na pana greja, nabijacie oglądalnośc"... gdyby poprzedni sezon miał dwa odcinki więcej spoko by to zmieścili... także finał z du.py dla mnie, tracący przy tym na prawdopodobieństwie.... cytując za D. Stenką z filmu "Nigdy w życiu" : "Fikcja musi być prawdopodobna, aby była prawdą." ;)

jocisko

100/100

Redaktorka

No, nieźle... Komentarz pisałam pod wpływem bulwersu, w połowie 6 odcinka, potem się uspokoiłam w przekonaniu,
że Spector zostanie skazany... czytaj: Znowu zaczęłam się OSZUKIWAĆ, że zostanie skazany.
Zastanawiam się nad psychologią mojej recepcji, czyli nie dopuszczaniem do siebie treści połowy serialu sugerującej,
że tematem NIE JEST I NIE BĘDZIE triumf sprawiedliwości...
Zastanawiam się też, na ile serial jest spójny, na ile nieudany, a na ile byłam mimo wszystko oszukiwana i wodzona za nos,
bo ktoś chciał sprzedać więcej reklam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones