PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 052
oceny
3,0 10 1 7052
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Przecież to ma ostrzec ludzi przed tymi sprawami które pokazują w telewizji. One przecież się
mogą zdarzyć w każdej chwili.

ocenił(a) serial na 2

no, masz racje, nigdy nie wiadomo gdzie możesz spotkać na swojej drodze wampira

użytkownik usunięty
dombro1602

Nie chodziło mi dokładnie o to.

Człowieku wiesz jak wygląda rzeczywistość ? Poczytaj trochę książek zobacz świat innymi oczami , bo to co pokazuje TVN to typowo amerykańskie badziewie jak moda na sex (a może sukces). Najbardziej mnie rozwala to że jak jakiś dzieciak jest zdenerwowany to wrzeszczy na rodziców leci do swojego pokoju i trzaska drzwiami, ja bym sobie na takie zachowanie nie pozwolił, ale cóż niech TVN kreuje i odmóżdża ludzi którzy przejmą takie zachowania , w końcu im większy syf tym się lepiej sprzeda, równie rozwalające było Surowi Rodzice to już kpina i dno

ocenił(a) serial na 1
on995

Książki też nie dają prawdziwego obrazu świata, wystarczy wyjść z domu, aby dowiedzieć się, jak wygląda życie

weekendowy_filmowiec

zgadzam się że w większościu to są śmieszne historie , ale takie historie jak np. 102 odcinek w którym gościa zaraża dziewczyna syfem daje do myślenia , nie wiesz kto cię może tym gównem zasyfić i lepiej gumki używać bo jak widzieliśmy dziewczyna nie miała skrupółów żeby go zasyfić mimo że on ją kochał itp . Ten serial trzeba traktować z przymrużeniem oka ale z niektórych można coś porzytecznego wyciągnąć .

ocenił(a) serial na 2
on995

Jak możesz stawiać Modę na sukces obok tego badziewia?! The Bold and The Beautiful to klasyczny serial soap opera i taki właśnie ma być i świetnie spełnia swoją role, a ukryta prawda to bardzo niskobudżetowy serial z aktorami z łapanki i syfiastymi historiami ;d Aktorstwo w UP przebija nawet również daremne Trudne sprawy i Dlaczego ja?!

mtek9

Masz rację zwracam honor moda na sukces w porównaniu z tymi syfami powinna dostać przynajmniej Grammy :)

ocenił(a) serial na 1
on995

Chyba miałeś na myśli Emmy's ;] Grammy to nagrody muzyczne.

ocenił(a) serial na 1

Serial stara się być realistyczny. Tylko stara niestety. Nie mam pojęcia jaki jest cel tego serialu i jego twórców, ale na pewno nie ostrzeganie ludzi. To "dzieło" jest tak idiotyczne, beznadziejnie nakręcone, paskudnie zagrane (wiem że to nie zawodowi aktorzy grają, ale w takim "Dlaczego ja" amatorscy aktorzy są przynajmniej chociaż trochę wiarygodni), żenujące i obleśne że nie da się go brać na poważnie. A co dopiero brać z tego jakieś przestrogi. "Ukryta prawda" obraża inteligencję widza na każdym kroku. Dawno nie widziałem tak okropnego serialu.

użytkownik usunięty
JoKeR7991

Ten serial ogląda się w celu rozrywkowym. I zdecydowanie lepiej jest zrealizowany od tych gównianych produkcji Polsatu (DJ czy TS), gdzie aż bida piszczy, a ja biedaków oglądać nie lubię. Tutaj nawet jak problem jest dosyć poważny to ludzie są z klasą, a nie plebs.

Nie wiem jak wy ale ja wole ogladac sądy np sąd rodzinny

ewelina1000

na ogół nie oglądam tego ale czasem są odcinki które da się obejrzeć , np. dzisiaj z tymi puszczalskimi kawałkami mięcha co śmią się uważać za ludzkie istoty ten odcinek pokazał jak obłudne i zeszmacone są dzisiejsze nastolatki dla których seks z kilkoma chłopakmi na imprezie to normalka , wiem powiecie że nie wszystkie takie są ale patrząc na postęp degeneracjii młodzieży w ostatnich 10-15 latach śmiem twierdzić że za 10 lat zbiorowe orgie będą normalką już w podstawówce a dziewczyny puszczające się na każdej przerwie będą kolejną normą , a osobnicy nie szmacący się będą uważani za frajerów itp , kolejny powód aby wysadzić ten świat bo z roku na rok jest coraz mniej rzeczy dla których warto żyć a młodzi ludzie są nastawienie tylko na kase bez uczuć , wszystko takie suche i zepsute .

ocenił(a) serial na 1

'w celu rozrywkowym'? ;-] Szczerze współczuję, że tak niewiele Ci do szczęścia potrzeba.

Żałosne..

użytkownik usunięty
lukinrema

Hahhaha jak spina...

JoKeR7991

Ten program i inne podobne mają dostarczyć taniej rozrywki, są jak pożywka i wytwarzają na siłę uczucie szoku i zaciekawienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones