PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446341}

Tylko miłość

4,5 4 676
ocen
4,5 10 1 4676
Tylko miłość
powrót do forum serialu Tylko miłość

Nie podoba mi się, widziałam kilka odcinków ale nie przypadł mi do gustu. Główny bohater, Rafał jest jakiś taki bezpłciowy, jakby nie miał własnego zdania, poddaje się tej Sylwi jakby nie miał kręgosłupa, zamiast ją pogonić porządnie. Sylwia, ma charakter jak to zwykle u czarnych charakterów. Jest całkiem spoko, chociaż upierdliwa, ale cóż, taka jej rola. Maja, czyli kolejna rola Korzuchowskiej (wszędzie taka sama, nijaka, jak cielak jakiś albo mimoza). I najbardziej wkurzająca w serialu, Lusia! Wogóle co to za imię? Łucja czy Lucyna? Nieważne. Wszystko kręci się wokół dzieciaka, to ona wybiera kogo ma kochać jej tatuś, wtrąca sie w sprawy dorosłych nie wiem po co? Niech się bawi misiami i lalkami a nie swata ojca z nauczycielką. Dziwię się, że wszyscy dorośli dają tak sobą manipulować. Najlepsza wydaje mi się Dorota, chociaż nie wnosi do serialu zbyt dużo, ale Socha fajnie ją gra. Lubię tę aktorkę.

Valete!

ocenił(a) serial na 6
Domi_Nique

Zgadzam się prawie w zupełności, gdyż serial mi się podoba, bo jest ciekawszy od tych innych "miłości".

ocenił(a) serial na 8
Domi_Nique

zgadzam sie z toba, do tego Rafal wyglada i mowi jakby byl przycpany:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones