PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428231}

Twarzą w twarz

6,7 11 918
ocen
6,7 10 1 11918
Twarzą w twarz
powrót do forum serialu Twarzą w twarz

Rewelacja

ocenił(a) serial na 10

A moim zdaniem serial swietny jest jednym z najlepszych seriali polskich . Przedewszystkim fajna fabula obsada i wogole extra .

RobertaRBD

A dla mnie serial moze byc ciekawy i wogóle.

redsylwia

serial jest całkiem ciekawy i miło się ogląda. Jestem ciekawa jakie będzie ostateczne rozwiązanie zagadki z babic. Choć w zasadzie swoją teorię mam.

ocenił(a) serial na 7
RobertaRBD

Jak na polski serial jest ciekawy, chyba jeden z lepszych ale niedorownuje LOSt albo Prison BReak :(
Mam nadzieje ze kiedys powstanie rowniez tak wspanialy serial jak te 2 ktore wymienilam.

ocenił(a) serial na 10
HollyShort

No zgodze sie ze nei dorownuje .. no coz ale nie ma co porownywac Polskich seriali do zagranicznych :)
Ale jak na polski serial rewelacja :) oczywiscie jak dla mnie :)

RobertaRBD

to ogladnijcie Pitbulla, Gline czy Oficerow i nie marudzicie ze "amerikanskie byc lepsie". po ogladnieciu jednego i to bardzo przecietnego serialu polskiego, jakim jest Twarza w Twarz", troche to niesprawiedliwie oceniac calosc polskiej serialowej tworczosci sensacyjnej ostatnich lat!

Marx_6

pfujjjj Oficera oczywiscie a nie Oficerow

ocenił(a) serial na 9
RobertaRBD

nio zgadzam się :) serial jest rewelacyjny a muzyka świetna. Szkoda mi Oli bo była najbarwniejszą postacią, z pozoru wyrachowana i twarda kryła wrażliwe i subtelne wnętrze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones