PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2 819
ocen
7,4 10 1 2819
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

Z którym powinna być według was Fer? Nie wiem czemu, ale ten wątek jest jak dla mnie owiele ciekaszy, główny to NUDAAAA.

christinearron

Wg mnie z Cruzem ;)

I chciałabym, aby Nati była z Fabianem, albo z Alonsem, a nie z Juanjo.

jagodajulia

Oczywiście ,że Cruz ;)
I tez uważam, że Juanjo dla Nati jest nieodpowiedni. Zwrócił uwage na nią dopiero, gdy przeszła metamorfozę, a ostatnio stwierdził ,że wygląd nie jest ważny tylko uczucia , co do jego zachowania nie jest adekwatne.

cocco03

ja też stawiam na Cruza :) a Fabian będzie z Lucia

ocenił(a) serial na 10
marichuy94

Cruz:)

ocenił(a) serial na 3
maitee

4 - 0 dla Cruza .

jagodajulia

Cruz ! jest fajniejszy a Fabian to taka życiowa ciota... użala się nad sobą wzdycha do siostry kolegi .... i sam nie wie co i jak.... mógłby być z Nati zgadzam się z tym.. albo Nati z Alonso też bo ten mamin synek to mnie irytuje-.- leciał na cycki lindy a potem jak nati się umalowała i ogarnęła nagle przejrzał na oczy - ta bo na oczy ;p kierowanie sie rozporkiem. a z Fabianem łączyła ich przyjaźń i jakaś chemia.... eh ja nie wiem jakmożna się zadłużyć w facecie który wygląda mocno po 30 jak nie 40 i jest maminsynkiem. A Nati to inteligentna młoda kobieta koło 25.

Troche jest to irytujące że nie wiadomo do końca ile mają lat
Marija opuściła sierociniec więc pewnie po 18
Nati około 25 bo mgr. pisze
Max to pewnie też koło 25-30
Fabian 25-30
Fer koło 20 bo na studia miała iść A Cruz to nie wiem;p

Ej a ta córeczka Cruza i Fer to skąd się bierze?

Chile91

Adoptują ją, nazywa się Victoria.

A nad wiekiem nie ma co się zastanawiać i kombinować, bo wyjdzie całkiem inaczej niż człowiek przypuszcza.

jagodajulia

Też się tak domyslam ale to tak dziwnie bo stare dziady biorą się za młode dziewczyny ;p

To się robi już irytujące ;p imion im dla dzieci zabraknie jak po dziadkach tak nazywają;p

Chile91

Nie, ta mała dziewczynka, już miała tak na imię, bo gdy Fer i Cruz ją zaadoptowali miała dwa latka, czy jakoś tak.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Cruz, to jest pewnie starszy od Fer jakieś 10-15 lat.

jagodajulia

Dokładnie, nie ma co się zastanawiać nad wiekiem, bo już były tu prowadzone dyskusje na ten temat, a i tak do końca nie wiadomo. Trudno ustalić, skoro Cruza np. gra aktor 36 - letni.

cocco03

Tak. Poza tym między aktorkami grającym Vicky i Bernardę jest chyba jakieś trzy lata różnicy, a powinno być więcej. Poza tym nie ma co sugerować się wiekiem aktora, bo w telce mogą odmładzać człowieka. I Cruz może mieć 25, albo 28 lat.

jagodajulia

Ja analizowałam wiek na podstawie ról ;p no ale nie ma co się zastanawiać.... wole ich telenowele bo jest wątek i się kończy po 200 odcinkach a nie to co u nas... latami -.-

Chile91

Napisałam tak, bo ja lubię sobie wiedzieć ile ma kto lat, ale tutaj jest to niemożliwe i lepiej się nad tym za bardzo nie zastanawiać. Podam przykład wieku MD i na nim zakończę. MD ma ponad 20 lat, Vicky w kościele przed obrazem Matki Bożej wspomniała, że ten wypadek wydarzył się ponad 20 lat temu, więc, gdyby mała Maria miała jakieś trzy latka jak zaginęła, to teraz miałaby ponad 20 jak mówiła Vicky.

jagodajulia

A no masz racje zapomniałam że jak zniknęła miała 3 lata... ale sierociniec opuszcza się mając 18 lat w polsce i wielu innych krajach koleżanka co teraz wyjechała do Meksyku to potwierdziła, ale może nie sprawdziła dokładnie;p
Dobra nie ważne ja czekam na docinek az dowiedzą się że są rodziną ^^

Chile91

Właśnie, ja na początku też nie wiedziałam w jakim wieku opuszcza się w Meksyku sierociniec, dlatego postanowiłam nagiął trochę rzeczywistość i przyjąć, że u sióstr zakonnych, sierociniec opuszczają w pewnym wieku. Jednak później przeczytałam, że w Meksyku sierocińce opuszcza się w wieku 18 lat i w tym momencie, to już wszystko przestałoby mi się zgadzać, więc przyjęłam sobie, że MD ma jednak ponad dwadzieścia lat. Tak, nieważne.
Ja czekam, aż mały JPablito zostanie odnaleziony ;)

jagodajulia

ale czasami to irytujące że we wszystkich serialach naciągają fakty.
Nie no tak to najważniejsze ^^ ale wiadomo, że się odnajdzie <3 :) Tak się zastanawiam czemu dziecka Himeny nie przekazano pod opiekę jej matce, lub biologicznemu ojcu bo Himena jest już chora psychicznie więc nie może wychowywać syna... A przecież Max nie wystąpił o adopcje, a po zrobieniu testów DNA nie jest to jego syn. Kij ich tam wiem ^^ gdzies przeczytałam że Himena i Guiermo - przepraszam za błąd w imieniu- mają zginąć w wypadku samochodowym, ale Himena pojawia się na ślubie MD i Maxa

Chile91

Ja też nie lubię naciągana faktów, ale w TDA lepiej się nad tym nie zastanawiać,
Tak, wiem, że się odnajdzie,a le ja lubię ten odcinek ;)
Guillermo nie dadzą, bo on i tak nie umiałby go wychować, teraz Osvaldita ma Max i dla małego u niego będzie najlepiej.
Tak, to prawda Ximena i Guillermo UWAGA SOPILER popełnią samobójstwo, ale to będzie w tym samym odcinku, co Max i MD będą brali ślub. Ximena będzie na ślubie, wpadnie tam.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Adoptowana córka Cruz i Fer. Nie tak wyobrażałam sobie zakończenie ich wątku. Wolałabym, by mieli własne dziecko i to jeszcze przed momentem nim Fer zacznie normalnie chodzić, co pewnie nastąpi. Wyobrażałabym to sobie tak, że Fer i Cruz pewnego razu idą do łózka a na np. rechabilitacji gdy wstaje mdleje i wychodzi na jaw ciąża.

A tak swoją drogą, to trochę drażni mnie udział Cruza w tym talen-show i próba zrobienia z niego gwiazdora. Bo jeszcze wyjdzie, że Fer do reszty oszaleje na jego punkcie przez ten program. I wyjdzie takie nieszczere uczucie, jak u Nati.

christinearron

Cruz i Fer adoptują dziewczynkę, bo Fer nie będzie mogła być ciąży. Jednak później (o ile tak mogę napisać, bo bardzo szybko będzie się rozgrywało), będzie w ciąży na ślubie Maxa i MD.
A co do Fer, to w Cristinie bohaterka Fer nie chodziła.

Udział Cruza w tym show nawet nie jet dla mnie drażniący. Poza tym gorszego wątku oprócz Nati i Juanjo nie będzie UWAGA SOPILER. Chociaż wątek Heriberta i Vicky dla mnie jest na drugim miejscu.

jagodajulia

Weźcie wątek miłości Nati i Juanjo jest makabryczny. Jak można się zakochać w dziadzie który mieszka z mamusią i zachowuje się jak 10 latek ?! Skoro Nati to młoda inteligentna kobieta!
W ogóle co leciał na cycki lindy, potem jak umalowali Nati to stwierdził ze jednak nie jest taka brzydka jak mówił ale dziewczynę przydałoby się mieć-.- olśnienie rozporka ... takie nieszczere totalnie. A Nati jak głupia leci na niego bo niby miłość od pierwszego wejrzenia.
Mogli ją z Fabianem zeswatać, albo z Alfonso. To by było piękne, jak np Nati przy Alonsie odkrywa, że może być na prawdę piękną kobietą pozuje mu do różnych zdjęć itd. wyjeżdżają do niego na wieś by mu pozowała i powoli dociera do niej ze go kocha i oczywiście ładna scena sexu ^^

jagodajulia

Ale jednak jakieś poruszenie u Guiermo wywołała nowina, że Max jest jego synem - chociaż to był pic na wodę.

Jagodo ty Nasza wyrocznio wszechwiedząca <3
A jak wyjdzie na jaw że Md jest córką Viktorii?

Powiem szczerze, że na początku gdy przypadkiem trafiłam na 2 lub 3 odcinek jak Max z Md kręcili to myśle sobie, aha bd romansować ona pewnie zajdzie w ciążę dowie się czyją jest córką. Potem że oo siostra swojego ukochanego więc ucieknie bo nie może być z bratem .. ale okaże się że on jednak nie jest itd... ale mama wyprowadziła mnie z błędu ^^ i ciesze się że nie ma wątku ala zbuntowany anioł :D
Trzeba przeczytać książkę na której podstawie jest ten serial i zobaczyć jak w niej było :)
O i drażnią mnie warkoczyki u MD! Cholera ona tak pięknie wygląda w rozpuszczonych wymodelowanych włosach, skoro ma być modelką i ma charakter Victoria + Bernarda to niech tak wygląda! a nie mała słodka dziewczynka -.-'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones