PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721623}

Totalna Porażka: Wariacki wyścig

Total Drama: Ridonculous Race
8,4 2 935
ocen
8,4 10 1 2935
Totalna Porażka: Wariacki wyścig
powrót do forum serialu Totalna Porażka: Wariacki wyścig

Finał

ocenił(a) serial na 9

Chyba najlepszy z dotychczasowych finałów, lecz mógł być trochę dłuższy. Zabrakło mi Bridgette czy eskalacji relacji Noemmy. Jednakże - graficznie pierwsza klasa, cameos Chrisa, Blain i Anne Marii wywoływały uśmiech. Co mnie rozżaliło:
1. Fakt, że do finału nie dostały się Siostry. Wielkie rozczarowanie - pozostałe trzy zespoły miały bardzo niewiele do zaoferowania.
2. Zwycięstwo może i najbardziej przeze mnie lubianego zespołu wśród pozostałych, jednakże - powiedzmy sobie szczerze, nudnego. Surferzy nie mieli żadnego story plota. Po prostu... byli. Tyle.
3. Nagłe schudnięcie Brody'ego, choć może się czepiam xd
4. Robienie z Geoffa totalnego wała. Żaden z niego Einstein, no ale bez przesady.
5. Obecność wszystkich zespołów - niepotrzebna imho, skoro nic nie wnieśli.

+ Nie było komu kibicować. Policjantki już ze dwa razy powinny były odpaść w odcinkach bez eliminacji, podobnie Tancerze (choć powiedzmy, że ich zatrzymanie miało sens - byli antagonistami). Ok, powrót Surferów był jak najbardziej do przyjęcia (w końcu odpadli przez poświęcenie się), ale... no, jak już wspominałam - byli tak nudni, że nawet nie cieszyłam się z ich zwycięstwa, ponieważ przez cały sezon nie pokazano ich determinacji czy czegoś. Jedynym plusem zaistniałej sytuacji są absolutnie nieprzewidywalne eliminacje - choć może można było się domyślić finałowej 6-7 po pierwszych odcinkach, to to co się dzieje potem zasługuje na miano "totalnego rollercoastera". Brawo, Fresh! Szczególnie kiedy klasyfikacje w Pahkitew przewidziałam w 9 przypadkach na 13 uczestników (w tym finałową 4.) po pierwszym odcinku (Beardo nie liczę)...

użytkownik usunięty
Suxi

Dokładnie tak samo jak w moim przypadku. Geoff i Brody są fajni, ale przez cały program bardziej sprawiali wrażenie takich, co szybko odpadną. W sumie policjantki polubiłem, jak dla mnie MacArthur jest po prostu przezabawna ;p
A przewidywalne było, że łyżwiarze będą mieć 3 miejsce, to był ich najgorszy koszmar. Pewnie gdyby siostry były w finale, Noah by dał coś od siebie. Ale i tak fajnie, że już Noah i Emma są razem (wnioskuję po sposobie, na jaki patrzyli na siebie).

użytkownik usunięty
Suxi

Finał niby spoko, ale czegoś mi w nim brakowało, niezbyt różnił się od zwykłych odcinków. Liczyłam, że na koniec wrócą do niektórych wątków, szczególnie, że zgromadzili wszystkich, którzy odpadli. Za szybko się ten sezon skończył, teraz znowu trzeba czekać :/ Oby zrobili kolejny :)

Suxi

Wielki plus za to, że pierwszy raz przez te wszystkie 7 sezonów zwycięzca był nie do przewidzenia. Naprawdę się nie spodziewałam, że to ta drużyna wygra.

Ale odkąd przeczytałam, że w finale mają pojawić się wszyscy uczestniczy to liczyłam na jakieś wstawki blogerów, ale się nie doczekałam. Sam w sobie odcinek dosyć nudny.

ocenił(a) serial na 9
Suxi

Ta cała seria totalnej porażki niesamowicie sentymentalna, pamiętam jak pierwszy sezon oglądałem na początku gimnazjum :D A teraz już mam te 19 lat ,ale dalej oglądam tą bajkę bo po prostu wciąga xD Ten sezon obok pierwszego najlepszy , fajne odświeżenie i dobry pomysł z tymi zespołami. Najbardziej kibicowałem Siostrą i Gotom :D . Ciekawe czy będzie następny sezon.

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_Paczek

Finał nie był taki zły. Już ,,Plejada... " miała gorszy finał. Choć liczyłam na to, że Przyjaciele coś powiedzą na temat surferów itp.
W sumie fakt-surferzy byli trochę nudni i kibicowałam kadetką, ale przynajmniej Twórcy dawali ich trochę dużo scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones