The Umbrella Academy
powrót do forum 2 sezonu

końcówka

ocenił(a) serial na 6

Wracają do roku 2019, niby do swojego domu, a tam Sparrow Academy, a na czoło wysuwa się... Ben? Świat alternatywny, po prostu, nazwa akademii inna, ale może bohaterowie ci sami. Dodatkowo wcześniej w serialu dowiadujemy się, że ojczulek jest kosmitą.

Nie, nie bawię się komiksami, mam już więcej niż 10 lat, nie czytałem bajeczek obrazkowych z tej serii, ale przyznam, że ten serial jest momentami zabawny.

ocenił(a) serial na 8
per333

Komiks zdecydowanie nie jest dla 10-latków ani dla dzieci ani nie jest też bajeczką więc to stwierdzenie dosyć słabe xD

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Kto Ci powiedział, że komiksy tego rodzaju nie są dla dzieci? To jest czysta rozrywka, głównie dla nastolatków, dla osób jeszcze niepełnoletnich. Starsi częściej czerpią przyjemność z lektury Dostojewskiego, Bułhakowa czy choćby Eco - też rozrywka, też fajna zabawa, ale jakby już dla troszkę dojrzalszych odbiorców.
W tym serialu wszystko jest przystępne, podane z przymrużeniem oka, ale bez jakiejś manii odwoływania się do ogromnej wiedzy widza, do jego rozumienia mechanizmów społecznych i psychologicznych czy chociaż do kwestii filozoficznych. Ten serialik jest PRZEDE WSZYSTKIM dla nastolatków, dla dzieci, tak został skonstruowany, co nie znaczy, że pełnoletnia osoba nie mogłaby poń sięgnąć i jakoś przy tym mile spędzić czas. Jest to momentami żenujące, czego dzieci nie wyłapią, ale nie nadmiernie, nie aż tak by nie można było na głupotki, błędy i scenki pretensjonalne nie przymykać oczu. Dorośli, wbrew pozorom, też mogą być wyrozumiali ;)

per333

Używając moich niesamowicie wielkich umiejętności dedukcji i analizy psychologicznej, które nabyłam podczas studiowania wybitnych utworów literackich powstałych na przestrzeni wieków, udało mi się wywnioskować, że z powyższych komentarzy wycieka troszkę przeintelektualizowany kompleks wyższości oraz pragnienie udowodnienia swoich racji za wszelką cenę. Pozdrawiam z dołu i życzę miłego dnia.

Lukrecja_8

Z ust mi to koleżanka wyjęła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones